01.03.2017 року відбулася поїздка учнівської молоді міста Вугледара на хокейний матч «Донбас - Вітязь» з відвіданням Дружківського заводу газового обладнання «Грета» та історико - художнього музею міста Дружківки.

Цікавою і пізнавальною була екскурсія на Дружківський завод газового обладнання «Грета». Школярі, які мали змогу вперше опинитися на промисловому підприємстві, були вражені виробничим процесом. Радо вітали учнівську делегацію в історико - художньому музеї міста, де школярі узнали багато цікавих фактів з історії рідного краю. І, безумовно, основною подією і метою поїздки було відвідання хокейного матчу «Донбас - Вітязь». Потрапивши до льодової арени хлопці і дівчата емоційно та завзято вболівали за улюблену команду. Рахунок 12:0 був винагородою за всі хвилювання та переживання.

«01.03 ми побували на хокейній грі у м. Дружківка. Гра була дуже захоплююча та інтригуюча. Команда «Донбас», на наш погляд, є дуже потужною, а гравці команди – справжні професіонали. Протягом матчу ми щиро вболівали та хвилювалися за хлопців. З рахунком 12:0 команда «Донбас» отримала перемогу над командою «Вітязь», яка приїхала до нас з м. Харкова. Учні нашого класу задоволені поїздкою. Ми надовго запам’ятаємо цю подорож. Якщо нам ще випаде шанс побувати на такій грі, ми з радістю поїдемо.»

(учні 10-А класу Вугледарського НВК «Мрія»)

«Очень увлекательно было ходить по заводу, особенно интересно наблюдать, как создаются печи, которыми мы пользуемся каждый день. В музее поразило огромное количество старых вещей: книги, фотоаппараты, патефоны (один из них даже завели для нас), одежда и предметы быта. Ну, и конечно же, больше всего понравился хоккей! Увлекательно было наблюдать за событиями, происходящими на ледовой арене, где разворачивались настоящие сражения! Приятно, что в очередной раз любимая команда порадовала оглушительной победой: 12:0! Спасибо за красивую игру!!!»

(ученики 10-А класса Угледарской ОШ №)

«Початок весни припав на щасливу нагоду відвідати місто Дружківка, де нас чекало багато цікавинок: це й відвідування промислового підприємства «Грета», де виробляють сучасні газові плити, і похід до музею, де ми зробили екскурс в минуле разом з гідами музею та були вражені різноманітністю експонатів. Але квінтесенцією всієї поїздки стало відвідування хокейного матчу, де грала наша улюблена команда «Донбас». Як і завжди, донбасівці були на висоті. Уже вкотре продемонстрували класну гру, чим і порадували своїх вболівальників. Сподіваємося, що такі поїздки стануть традиційними для учнів НВК. А команді бажаємо подальших успіхів!»

(учні 11-А класу Вугледарського НВК «Політехнічний ліцей ЗОШ І- ІІступенів»).

До речі, учнівська молодь Вугледара вже вдруге на такому заході і дуже хочеться сподіватись, що такі поїздки стануть доброю традицією.

Вугледарські школярі висловлюють щиру подяку президенту ХК «Донбас» Колесникову Б., секретареві Дружківської міської ради Бучук І.О. та депутату Вугледарської міської ради Уріну Є.М. за організацію поїздки.

Нещодавно розміщене