У Вугледарській загальноосвітній школі № 2 відбувся захід "Молодь обирає здоров'я". Кожному з нас зрозуміла цінність даної теми, значення якої важко переоцінити, адже здоров'я – головна цінність для кожного. Діти зробили цей день творчим і позитивним, вони змагалися з іншими, дивилися пізнавальні відео, всі підтримували і вболівали один за одного. Команда учнів Вугледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 посіла друге місце, всі були дуже активними і веселими. Захід присвячений пропаганді здорового способу життя в підлітковому середовищі. Проблеми наркоманії, тютюнопаління на сьогоднішній день дуже актуальні. Після того як учні нашої школи посіли друге місце, а перемогу отримала команда НВК «Політехнічний ліцей», всі отримали кубки. Виступ шкільної агітбригади - ще один крок на шляху вирішення даних проблем. Ми обираємо здоровий спосіб життя!

Нещодавно розміщене