11 квітня у Вугледарському НВК «МРІЯ» була проведена робота щодо відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів: пройшли класні години «Нацистські табори смерті», урок-реквієм «Бухенвальд, Майданек, Дахау… Не маємо права забути», бесіди «11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських таборів», години спілкування «Дитинство за колючим дротом», засідання «круглого столу» «Варварство ХХ століття – фашистські табори смерті», відбувся перегляд презентації «Нацистські табори на території України», працювала тематична виставка художньої та історичної літератури у бібліотеці,  матеріали якої були використані під час тематичного уроку «Ми повинні пам’ятати».

Так, ми дійсно маємо пам’ятати тих закатованих людей, які були знищені нацистським режимом. І хай панує в світі мир, людська мудрість і взаємодопомога.

Нещодавно розміщене