схема 2 квітень 2021

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління ДПС у Донецькій області встановлено факти нанесення збитків державному підприємству протягом 2016-2020 років на суму 205,7 млн гривень.

У ході аналітичного дослідження співробітниками Головного управління ДПС у Донецькій області було виявлено факти перерахування державними установами коштів на адресу генпідрядника, який має негативну податкову історію з відсутністю основних засобів, кваліфікованого персоналу та технічних можливостей для надання будівельно-монтажних робіт. В якості субпідрядників використовувались підприємства з ознаками фіктивності та транзитності, на адресу яких перераховувались кошти з метою подальшого обготівкування та легалізації.

Сума збитків, нанесених державним установам, склала 205,7 млн гривень.

Матеріали передано для прийняття рішення в межах Кримінального процесуального кодексу України до Управління стратегічних розслідувань в Донецькій області Національної поліції України.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал