З початку 2021 року підприємства Донецької області на оздоровлення навколишнього середовища перерахували 310,4 млн гривень. Для Донецького регіону екологічний податок є чи не найважливішим з погляду покращення умов життя усіх громадян, що тут проживають. Адже кошти екологічного податку спрямовані, насамперед, на попередження екологічних проблем – поновлення природних ресурсів та компенсацію шкідливого впливу від підприємств.

Найбільшими платниками екологічного податку на Донеччині є ДТЕК «Східенерго», ПАТ «Донбасенерго», ПАТ «Центренерго», ПРАТ «ММК ім.Ілліча» та ПРАТ «МК «Азовсталь».

Згідно з розподілом коштів на відновлення довкілля місцеві скарбниці у січні-квітні 2021 року отримали 135,3 млн грн від сплати екологічного податку, натомість державний бюджет отримав 175,1 млн гривень.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал