#ЦифраДня

Внесок Донеччини до зведеного бюджету – більше 8 мільярдів гривень

З початку 2021 року зведений бюджет країни від платників податків Донецької області вже отримав 8,3 млрд грн, що на 1,5 млрд грн більше надходжень минулого року.

Цього року кошти між державним бюджетом країни та місцевими бюджетами Донеччини розподілились наступним чином:

- за результатами роботи податкових органів Донеччини з початку року місцеві бюджети області отримали більше 4,7 млрд грн, натомість до державної казни надійшло 3,6 млрд гривень.

До трійці основних джерел формування зведеного бюджету на Донеччині увійшли:

55,4% - податок на доходи фізичних осіб (4,6 млрд грн);

14,5% - податок на додану вартість (1,2 млрд млн грн);

9,6% - податок на прибуток (0,8 млрд грн).

Податкова Донеччини висловлює свою подяку платникам податків за сумлінне ставлення до сплати податкових зобов’язань та сподівається на подальшу плідну співпрацю заради добробуту країни та забезпечення нею соціальних гарантій захисту усім верствам населення.

Бізнес Донеччини за І квартал 2021 року задекларував більше 20 млрд грн отриманих доходів

У травні 2021 року закінчилась кампанія декларування податку на прибуток підприємств за 1 квартал 2021 року – 456 юридичних осіб області задекларували результати своєї діяльності. Так, при отриманих доходах за цей звітний період у сумі більш, ніж 21 млрд гривень:

280 підприємств принесли до бюджету 102 млн грн податку на прибуток;

45 підприємств прозвітували про безприбуткову діяльність;

131 підприємство прозвітувало зі збитками.

Окремою категорією досліджуються підприємства, у яких вперше задекларовано від’ємний результат господарської діяльності (збитки), таких підприємств за результатами декларування за І квартал 2021 року виявлено 39 із загальною сумою отриманих збитків 0,5 млрд гривень.

За підсумками проведеної кампанії з декларування податку на прибуток за цей звітний період рівень податкової ефективності по прибутковим підприємствам склав 1,13 відсоток. Досягнення таких показників – це результат відкритих і партнерських взаємин з бізнесом, якісного сервісного обслуговування платників податків та підвищення податкової культури населення.

Боротьба з контрафактом: Податкова Донеччини досліджує інтернет-магазини

Щорічно державний бюджет втрачає мільярди гривень внаслідок дії тіньового ринку виробництва алкоголю. Крім того, на сьогодні все ще доступна можливість замовити нелегальну продукцію через інтернет. Тому Головним управлінням ДПС в Донецькій області ведеться постійний моніторинг мережи інтернет з метою боротьби з нелегальним ринком алкоголю.

Так, фахівцями підрозділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управляння ДПС в Донецькій області виявлено Інтернет-магазин, через який здійснювався продаж пива без придбання відповідних дозвільних документів та без відображення у бухгалтерському і податковому обліку.

За ініціативою та за участі податківців Донеччини Головним управлінням ДФС у Донецькій області разом з Прокуратурою регіону було проведено обшуки за місцем фактичного розташування інтернет-магазину та виявлено металеві кеги і скляні пляшки з пивом, пластикову тару для розливу та фасування пива в неналежних умовах без дотримання санітарних норм.

За результатами вжитих заходів вилучено контрафактну алкогольну продукцію та обладнання для розливу пива, а функціонування Інтернет-магазину припинено.

Податкова Донеччини акцентує увагу, що реалізація алкоголю обов’язково повинна супроводжуватись видачею фіскального касового чека, оскільки це є запорукою уникнення придбання фальсифікату та збереження вашого здоров’я, а подекуди і життя.

Нагадуємо, що поскаржитись на можливі порушення при обігу підакцизних товарів ви можете за допомогою мобільного додатка “Legal ZrPlat”, який розроблений Податковою Донеччини та ефективно діє вже більше року. Завантажити цей безкоштовний додаток на свій гаджет можна засобами Play Market (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidpack.legalzrplat) або App Store (https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1).

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал