#ЦифраДня

У поточному році бюджет Донеччини отримав єдиного внеску

майже 4 мільярди гривень

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування - це обов’язковий внесок, який сплачують роботодавці з фонду оплати праці найманих працівників. Сплачуючи єдиний внесок, роботодавці гарантують працівникам наявність у них страхового стажу, що, безумовно, є запорукою пенсійного забезпечення у майбутньому. Адже наявність страхового стажу – це обов’язкова умова для отримання пенсійного забезпечення.

За період січень-травень 2021 року на спеціальні небюджетні рахунки, відкриті на Головне управління ДПС у Донецькій області, роботодавцями Донеччини було перераховано 3 млрд 992 млн гривень. Ці надходження на 661,2 млн грн перевищують надходження відповідного періоду минулого року.

Ще раз нагадуємо, що дотримання роботодавцями норм чинного законодавства є обов’язковою вимогою. За порушення трудового законодавства їм загрожують не лише чималі фінансові санкції та адмінштрафи, але й кримінальна відповідальність.

Якщо ви маєте справу з недобросовісним роботодавцем, або стали свідком порушення трудового законодавства, ви можете повідомити про цей випадок за допомогою мобільного додатку «Legal ZrPlat», розроблений Податковою Донеччини з метою оперативного реагування на ці порушення. Цей додаток можна завантажити на телефон засобами Play Market (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidpack.legalzrplat) або App Store (https://apps.apple.com/us/app/legal-zrplat/id1490703512?ls=1).

Землекористувачі Донеччини сплатили до бюджету більше 485 мільйонів гривень

За п`ять місяців 2021 року власники та орендарі земельних ділянок – юридичні і фізичні особи Донеччини сплатили до місцевих бюджетів області 485,2 млн грн земельного податку.

Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 445,6 млн грн земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували 39,6 млн гривень.

Нагадуємо, що нарахування сум податку за землю фізичним особам – власникам або користувачам земельних ділянок проводиться контролюючими органами (за місцем знаходження земельної ділянки), які надсилають (вручають) платникові за місцем його реєстрації податкове повідомлення-рішення про внесення податку до 1 липня 2021 року. Податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Шановні платники податків, ГУ ДПС у Донецькій області акцентує вашу  увагу, що сплата земельного податку – це законний обов’язок кожного власника чи користувача землею. А надходження від цього податку – вагома частина бюджету місцевих громад, що йде на благоустрій та соціальний розвиток рідних містечок.

На ОТГ ЄВ за 01 05.2021

На ОТГ плата за землю 01 05