#ЦифраДня

З початку року аудитом Донеччини за результатами документальних перевірок донараховано майже 227 млн гривень

Одним з важливих завдань для податкової служби на сьогодні є забезпечення єдиних правил для всіх учасників ринку, протидія нечесній конкуренції і схемам ухилення від оподаткування та боротьба з тіньовою економікою. Тому підрозділами аудиту Донеччини першочергова увага приділяється проведенню перевірок суб’єктів господарювання, що мають ризики в своїй діяльності.

Так, з початку 2021 року фахівці управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Донецькій області провели 742 документальні перевірки, за результатами яких донараховано податкових зобов’язань на 226,9 млн гривень. Крім того, в ході перевірок зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 21,9 млн гривень.

За січень-травень 2021 року підрозділами аудиту Донеччини забезпечено додаткових надходжень до державного бюджету 23,2 млн гривень.

Бізнесмени Донеччини сплатили єдиного податку більше на 53 млн грн у порівнянні з минулим роком

Суб’єкти господарювання Донеччини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, за січень-травень 2021 року сплатили до місцевих бюджетів області 478,9 млн грн єдиного податку, що на 53 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року.

Лідерами зі сплати єдиного податку продовжують залишатися фізичні особи – підприємці. Ними сплачено до місцевих бюджетів 354 млн гривень.

В свою чергу, юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано до місцевої казни 124,9 млн гривень. У тому числі сільгосптоваровиробниками області – платниками 4 групи – спрямовано 69,1 млн грн до місцевих бюджетів.

Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу, що єдиний податок у повному обсязі зараховується до загального фонду місцевих бюджетів. Саме тому, перераховуючи зазначений податок своєчасно та у повному обсязі, підприємці забезпечують фінансування поточних потреб і сприяють розвитку своєї громади.

Підписатися на Facebook

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал