Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Шановні представники малого і середнього бізнесу м. Вугледара!

26 червня 2018 року Торгово –промислова палата України спільно з проектом FORBIZ в рамках ініціативи EU4Business проводить Національний Форум розвитку МСБ 2018 «Час Зростати!» (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, Торгово-промислова палата України).

Форум збере близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів і фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

Формат передбачає насичену програму, яка складається з тематичних дискусійних панелей, присвячених питанням імплементації європейських програм підтримки МСБ в Україні, доступним фінансовим інструментам від національних і міжнародних фінансових установ та презентацій успішних історій від українських підприємців з різних галузей економіки.

Характерною ознакою Форуму буде проведення виставки та проектів підтримки бізнесу від національних та міжнародних організацій, у тому числі українських фінансово-кредитних установ.

Також передбачається проведення трьох практичних воркшопів для представників бізнесу за наступними темами: Європейські програми Enterprise Europe Network та Erasmus for Young Enterpreneurs (інтернаціоналізація бізнесу, пошук нових ринків та партнерів), Експорт до ЄС та обмін досвідом і налагодження ділових зв’язків з німецькими підприємствами в рамках програми від німецького уряду Fit for partnership with Germany.

До участі у Форумі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2OSdQxpWIw7EtWqrcAu_VjjEWFR6yVq1QcmXBVxrpdQYNFQ/viewform

Вкладення:
Скачати цей файл (Анонс.jpg)Анонс.jpg
Скачати цей файл (Програма.pdf)Програма.pdf