Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Шановні підприємці та мешканці м. Вугледара!

         В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2017-2018 роки, Донецькою торгово-промисловою палатою за підтримки облдержадміністрації розпочинається цикл безкоштовних семінарів з бізнес-планування «Використання інструментів бізнес-планування та проектної діяльності у стратегічному плануванні підприємницької діяльності». На семінарах слухачі дізнаються про використання бізнес-планів для здійснення бізнесу, отримають можливість навчитися аналізувати бізнес-ідеї, комплексно отганізувати власний бізнес у рамках обраних стратегій.

         Семінари пройдуть з 10.00 до 17.00 у містах:

Бахмут – 26 червня 2018 року;

Костянтинівка – 27 червня 2018 року;

Слов’янськ – 02 липня 2018 року;

Дружківка – 03 липня 2018 року;

Краматорськ -26 липня 2018 року;

Покровськ – 27 липня 2018 року.

         Анонси заходів будуть розміщені на сайті Донецької ТПП http://donetskcci.com/ та сторінці у Facebook facebook.com/Donetskcci/. Кількість місць, забезпечених роздатковим маткріалом – 15 у кожному місті проекту.

         Реєстрація на участь у семінарах обов’язкова за посиланням: https://bit.ly/2IDOklX.

         Прийняти участь у семінарах можуть діючі підприємці та ті, які бажають почати свій бізнес або реалізувати новий бізнес-проект.

         Крім того, запрошуємо суб’єктів підприємництва долучитися до постійно діючого проекту «4ROUND» - гарачої лінії з бізнес-планування, яка працює щочетверга. Це 4 відкриті вікна консультантів з бізнес-планування та менеджменту протягом 1 години у четвер щотижня (час узгоджується черех попередній запит на консультацію за наступною формою https://bit.ly/2HHLCKS). Комунікації відбуваються у режимах e-mail, мобільного зв’язку, Skype, Viber. Час однієї усної консультації – 20 хвилин.