Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

Електронний кабінет роботодавця

 

Шановні роботодавці!

Запрошуємо вас скористатися сучасним сервісом служби зайнятості „Електронний кабінет роботодавця”.

Електронний кабінет – це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому Ви можете з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Щоб отримати доступ до власного електронного кабінету, зверніться до свого особистого консультанта в центрі зайнятості для отримання логіну і паролю.

У «Електронному кабінеті» роботодавець має можливість переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу, договори на організацію робіт на працевлаштування після професійного навчання,здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме.

В електронному кабінеті роботодавця передбачена можливість подання звітів за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії),в тому числі і уточнювальних, в онлайн-режимі до державної служби зайнятості та подальшим завантаженням фахівцем центру зайнятості в базу вакансій. Крім того передбачена можливість переглядати звіти за формою 4-ПН, 1-ПА, які подавались до служби зайнятості.

Сподіваємось, що ця послуга сприятиме нашій подальшій плідній співпраці!

За довідками звертатися до Вугледарського міського центру зайнятості : м.Вугледар, вул.Шахтарська ,16а або за тел. 6-41-73