Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

27 квітня 2018 року на базі Вугледарського коледжу міським центром зайнятості  проведений Ярмарок вакансій для студентської молоді «Побудуй кар’єру з нами» за участю роботодавців,соціальних партнерів,студентів та учнів.

«Ярмарок вакансій – це ефективний інформаційно-роз’яснювальний захід, який допомагає молоді підготуватися до початку професійної діяльності, – відзначила заступник директора центру зайнятості Оксана Кашуба – Правильно зорієнтуватися на ринку праці, знайти місце роботи, систематизувати необхідні відомості для успішного професійного старту – головні завдання проведення Ярмарку». 

На Ярмарку було представлено інформацію про вільні робочі місця та вакантні посади міста, у тому числі поблизу розташованих районів. Під час заходу студенти заповнили анкети, отримали консультації роботодавців.

Фахівці міського центру зайнятості Віталій Сало та Ольга Стародубцева презентували інноваційні розробки служби зайнятості: відеорезюме шукачів роботи, відео-вакансії, мобільний онлайн-додаток для системи Android «Центр професійної орієнтації». В ході проведення Ярмарку обговорили питання участі у Всеукраїнському кадровому резерві служби зайнятості.

Ярмарок вакансій – унікальна можливість для учнів та студентів взяти участь у тренінгах і майстер-класах. З метою формування життєвих стратегій та позитивних інтересів, прагнення до самовизначення представником клубу молоді для безробітних «Потенціал-Плюс» Аліною Пожаровою проведений тренінг «Зрозумій себе».

У своїх відгуках роботодавці позитивно оцінили організацію Ярмарку, учасники ярмарку отримали корисну інформацію.

MyCollages 6