Надзвичайна кредитна програма для відновлення України (НКПВУ) – це програма фінансування проектів з відбудови соціальної інфраструктури, метою яких є подолання наслідків військового конфлікту у східній частині України, включаючи вирішення потреб внутрішньо переміщених осіб, відновлення гідних умов життя людей у цільових регіонах та наближення таких умов до сучасних стандартів.

В рамках даної програми у Вугледарі реалізується два проекти:

- Капітальний ремонт стоматологічного відділення і баклабораторії та електрообладнання інфекційного корпусу Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня м. Вугледара;

- Термомодернізація головного корпусу Лікувально-профілактичної установи Центральна міська лікарня м. Вугледара.

Тематичні матеріали НКПВУ:

Посилання на веб-сайт Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (https://uerp.org/)

Закон України від 22 квітня 2015 року № 346-VIII "Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Проект "Надзвичайна кредитна програма для відновлення України")

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року № 1068 "Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" (із змінами).