Стартує проєкт «Бізнес-лабораторія для підтримки просування підприємництва онлайн», який реалізується ГО «Територія сталого розвитку» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах національного проєкту «Децентралізація» та Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу».

Проєкт представляє серію тренінгів-практикумів для мешканців Вугледарської ОТГ, які направлені на розвиток підприємницьких навичок для просування своєї продукції онлайн.

Учасники будуть створювати і налаштовувати свої акаунти для онлайн продажів, робити якісні фото та відео контент, налаштовувати рекламні кампанії і по закінченню тренінгів-практикумів учасник буде мати готовий і налаштований інструмент для здійснення онлайн продажів.

До участі запрошуються як діючі підприємці, так і ті, хто планує створити власну справу.

Участь у тренінгах є безкоштовною.

Зареєструватися можна за посиланням