З 03 по 04 червня 2021 року у Виставковому Центрі «Київ Експо Плаза» відбудеться IV Міжнародна виставка продовольчої продукції «Ukrainian Food Expo».

Організатор виставки U Food Association.

Ukrainian Food Expo — це місце зустрічі всіх гравців продовольчого ринку та представників всієї ланки виробництва — від сировини до збуту.

Ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії; ознайомитися з широким асортиментом харчових продуктів та напоїв; провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти; налагодити партнерство та корисні ділові зв’язки; розширити ринки збуту.

Ukrainian Food Expo – це лише якісна аудиторія, серед якої провідні вітчизняні виробники харчових продуктів та напоїв, керівники та топменеджери у сегменті HoReCa та рітейлу, українські дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери.

Більш детальну інформацію щодо участі та вартості можливо отримати звернувшись до заступника директора Центру міжнародної ділової співпраці торгово-промислової палати України за телефоном +380676629656 – Голято Андрій.

Детальніше за посиланням https://ufexpo.org