До уваги підприємців експортерів третій випуск 𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁’𝘀 𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 #3, у випуску ви зможете ознайомитися з історіями співпраці учасників програми з компаніями-клієнтами ІТ-сектору щодо експорту різноманітних IT-рішень та розвитку діджитал маркетингу, а також почитати статті на наступні теми:

Ведення бізнесу на зарубіжних ринках: які аспекти треба врахувати.

Вимоги ринку та споживачів – що потрібно знати та перевірити перед тим, як починати експортувати.

Зміна продукту та його адаптація до нового ринку.

Персона клієнта: три кроки побудови і необхідні ресурси.

Карта подорожі клієнта.

𝗖𝗼𝗻𝘀𝘂𝗹𝘁𝗮𝗻𝘁’𝘀𝗗𝗶𝗴𝗲𝘀𝘁 – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе вашій компанії у виході на іноземні ринки, від учасників інноваційної освітньої програми 𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻𝘁𝗵𝗲𝗧𝗿𝗮𝗶𝗻𝗲𝗿𝘀 для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.

Читайте третій випуск та підписуйтесь на сторінки команд учасниць, щоб отримувати більше інформації з питань експорту:

Програма TraintheTrainers розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “EmergingDonorsChallengeProgramRoundSeven”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/exportpromotionoffice/posts/2805238043126946