До уваги підприємців експортерів четвертий випуск Consultant’s digest #4 – це мікс корисної інформації та цікавих історій співпраці з українськими компаніями для виходу на зовнішній ринок чи інтенсифікації експорту на вже опанованому.

В цьому дайджесті розкриваються наступні тематики:

Організація логістики в експорті. Що потрібно знати в першу чергу?

Що таке ланцюг постачання?

INCOTERMS: їх особливості та необхідність застосування

Можливості для більш конкурентного експорту товарів: угоди про вільну торгівлю, тарифи та правила походження товарів

Виставки та торгові місії як інструмент просування своєї продукції

Кейс-стаді: збільшення кількості споживачів та задоволеності середньостатистичного

американського споживача бренду YakFaino

Кейс-стаді: експорт панчіх та шкарпеток ТМ МІСЮРЕНКО до Франції

Кейс-стаді: персоніфікація покупця та адаптація продукту до вимог цільового ринку

Кейс-стаді: можливості українського фешн-бренду SUZIE на ринку Німеччини.

Кейс-стаді: зацікавленість – ваш PR-агент.

Consultant’s digest – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми TrainTheTrainers для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.

Детальніше за посиланням: https://cutt.ly/zlzBeIz

Програма Train the Trainers розроблена Інститутом маркетингу Естонії у співпраці з Офісом з просування експорту. Програма фінансується Державним департаментом США (в рамках “Emerging Donors Challenge Program Round Seven”), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги).

Пост для поширення: https://www.facebook.com/exportpromotionoffice/posts/2823056551345095