ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Внесення змін здійснюється з метою коригування заходів економічного і соціального розвитку на 2019 рік, обсягів їх фінансування та основних показників економічного і соціального розвитку.

Змінено зміст заходу 3 завдання «3.1.1. Створювати заклади/ соціальні служби для надання соціальних послуг відповідно до потреб конкретної громади», а саме: «Придбання автомобіля для потреб дитячого будинку сімейного типу», очікуваний результат: «Придбання автомобіля», джерела і обсяг фінансування залишаються без змін.

Змінено зміст завдання 3 пункту 4.2. Ключові індикатори ефективності реалізації заходів та проектів Програми розділу 4. Моніторинг та оцінка результативності реалізації Програми, а саме : «Інші. Придбання автомобіля для потреб дитячого будинку сімейного типу».

У зв’язку із необхідністю приведення змісту заходу у відповідність до міської цільової програми.

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                            Є.В.Дятлов

до рішення міської ради

_______2019 №7/_____

Пункту 3.1 Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми

Підпункту 3.1.15 Захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

№ і назва завдання Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року або стратегії розвитку міста (району, ОТГ)

Зміст заходу

Термін
виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

Державного бюджету

місцевих бюджетів

під-приємств

інших джерел

найменування показника

значення показника

Обласного бюджету

міський бюджет

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Зміст заходу 3  завдання «3.1.1. Створювати заклади/ соціальні служби для надання соціальних послуг відповідно до потреб конкретної громади» викласти в наступній редакції : «Придбання автомобіля для потреб дитячого будинку сімейного типу», очікуваний результат в наступній редакції: «Придбання автомобіля», джерела і обсяг його фінансування залишаються без змін.

3.

Придбання автомобіля для потреб дитячого будинку сімейного типу

Служба у справах дітей

Придбання автомобіля

1

Секретар міської ради                                                                                                                            В.В.Іваницький

Зміни до розділу 3. ШЛЯХИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ МІСТА ТА ДОСЯГНЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЦІЛЕЙ підготовлені відділом економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                                                                          Є.В.Дятлов

до рішення міської ради

________2019 №7/_____

Зміни до розділу 4. МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНКА РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ РОГРАМИ

Завдання Стратегії розвитку Донецької області на період
до 2020 року / Плану заходів з реалізації у 2018-
2020 роках Стратегії

Назва індикатору

Базове значення
(станом на 01.01.2019)

Прогнозне значення
(01.01.2020)

Захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Зміст завдання 3 викласти в наступній редакції : «Інші. Придбання автомобіля для потреб дитячого будинку сімейного типу».

3.

Інші. Придбання автомобіля для потреб дитячого будинку сімейного типу

Автомобіль для дитячого будинку сімейного типу

1