Installing Joomla

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Внесення змін здійснюється з метою коригування заходів економічного і соціального розвитку на 2019 рік, обсягів їх фінансування та основних показників економічного і соціального розвитку.

У підпункті «3.1.10 Впровадження заходів територіального планування»:

Виключено захід «Розроблення детальних планів території» у зв’язку із заміною його на захід «Здійснення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території (зонінгу) міста Вугледара».

Додано захід «Здійснення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території (зонінгу) міста Вугледара». У 2018 році були виконані роботи з оновлення генерального плану та плану зонування території (зонінгу) міста Вугледара. До складу технічного завдання не входили роботи із здійснення  стратегічної екологічної оцінки. Але, у зв’язку із введенням  12.10.2018 року в дію Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» та внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», згідно з якими  містобудівна документація підлягає стратегічній екологічній оцінці, виникла необхідність спрямувати кошти  міського бюджету у  сумі 80,0 тис.грн. на виконання робіт із здійснення стратегічної екологічної оцінки шляхом складання звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Змінено обсяг фінансування заходу «Заходи з навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів в галузі містобудування» на суму 23,0 тис.грн. за рахунок коштів міського бюджету, у зв’язку з  укладання у 2019 році договору на підвищення кваліфікації спеціаліста відділу містобудування та архітектури, який є спеціалістом з питань містобудівного кадастру.

У підпункті «3.1.16  Підтримка сім’ї, дітей та молоді»:

Змінено обсяги фінансування заходів:

«Проведення заходів до   Дня захисту дітей. Проведення культурно-розважальних, тематичних та інших заходів в пришкільних таборах», а саме за рахунок коштів міського бюджету збільшено суму фінансування заходу на 1,0 тис.грн.

«Проведення благодійної акції  «Різдвяний марафон»  для дітей пільгових категорій (придбання новорічних подарунків, призів). Участь дітей в заходах міського та обласного рівнів», а саме за рахунок коштів міського бюджету збільшено суму фінансування заходу на 1,0 тис.грн.

«Проводити заходи з  підготовки молоді до подружнього життя, відкриття у місті школи для підготовки молоді до подружнього життя», а саме за рахунок коштів міського бюджету зменшено суму фінансування заходу на 1,4 тис.грн. Загальний обсяг фінансування заходу склав 4,6 тис.грн.

«Проведення місячників та тижнів правових знань серед молоді, заходів правового виховання, спрямованих на попередження девіантної поведінки та профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі і правопорушень», а саме за рахунок коштів міського бюджету збільшено суму фінансування заходу на 1,2 тис.грн. Загальний обсяг фінансування заходу склав 1,7 тис.грн.

 «Проведення конкурсів, презентацій  учнівських і молодіжних проектів з національно-патріотичного напрямку, молодіжних патріотичних  ігор  тощо», а саме за рахунок коштів міського бюджету зменшено суму фінансування заходу на 0,1 тис.грн.

«Проведення культурно-розважальних заходів, свят до дня захисника України, Дня Гідності і Свободи та інші», а саме за рахунок коштів міського бюджету збільшено суму фінансування заходу на 4,0 тис.грн.

 «Заохочення обдарованих дітей та молоді м. Вугледара», а саме за рахунок коштів міського бюджету зменшено суму фінансування заходу на 10,7 тис.грн.

 Зміни фінансування заходів відбулися  відповідно рішення виконавчого комітету Вугледарської міської ради від 16.10.2019 3355/6-19 «Про перерозподіл видатків у межах загального обсягу бюджетних призначень по головному розпоряднику бюджетних коштів Виконавчому комітету Вугледарської міської ради за бюджетними програмами»

 «Утримання комунального закладу «Вугледарський молодіжний центр «МІКС», а саме за рахунок коштів міського бюджету збільшено суму фінансування заходу на 39,4 тис.грн. Зміни відбулися відповідно до рішення Вугледарської міської ради від 20.09.2019 №7/47-19 «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 № 7/38-2 «Про міський бюджет м. Вугледара на 2019 рік».

«Захід у рамках Всеукраїнської акції «Анти-СНІД», а саме за рахунок коштів міського бюджету суму фінансування зменшено на 1,0 тис.грн.

«Захід до Дня захисту дітей», а саме  за рахунок коштів міського бюджету зменшено суму фінансування на 2,0 тис.грн.

Зміни фінансування заходів відбулися відповідно рішення Вугледарської міської ради від 21.12.2018 року №7/38-53 «Про затвердження міської цільвої програми «Соціальна підтримка сім’ї, дітей та молоді».

«Цільова програма «Надання матеріальної допомоги сім’ям на лікування дітей-інвалідів до 18 років», а саме за рахунок коштів міського бюджету зменшено суму фінансування на 25,0 тис.грн. відповідно до рішення Вугледарської міської ради від 21.12.2018 року «Про затвердження міської цільової програми «надання матеріальної допомоги сім’ям на лікування дітей з інвалідністю до 18 років».

У підпункті «3.1.16  Освіта»:

Змінено обсяг фінансування заходу «Створення міського ІРЦ», а саме за рахунок міського бюджету збільшено суму фінансування на 191,5 тис.грн. Всього витрати на реалізацію заходу склали 11920,0 тис.грн. Зміни відбулися у зв’язку з виділенням додаткових коштів.

Додано заходи:

 «Проектно-кошторисна документація по об’єкту: «Будівництво комбінованого спортивного майданчику зі штучним покриттям на території Вугледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, за адресою м. Вугледар, вул.. Шахтарська, 26», витрати на реалізацію заходу складають 38,5 тис.грн. за рахунок коштів міського бюджету;

«Проектно-кошторисна документація по об’єкту: Будівництв комбінованого спортивного майданчику зі штучним покриттям на території Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», за адресою: м. Вугледар, вул.13 Десантників, 20», витрати на реалізацію заходу складають 26,5 тис.грн.;

«Проектно-кошторисна документація та експертиза проекту: «Капітальний ремонт приміщень, внутрішніх та зовнішніх мереж, облаштування території і створення систем безпеки життєдіяльності Вугледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська, 26», витрати на реалізацію заходу складають 245,0 тис.грн. за рахунок коштів міського бюджету;

«Капітальний ремонт 1-го класу по програмі Нової української школи у Вугледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська, 26», витрати на реалізацію заходу складають 194,2 тис.грн. за рахунок коштів міського бюджету;

Заходи додано відповідно до рішення Вугледарської міської ради від 26.07.2019 № 7/45/19 та від 20.09.2019 №7/47-19 «Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 №7/38-2 «Про міський бюджет м. Вугледара на 2019 рік».

У підпункті «3.1.18  Фізичне виховання та спорт»:

Змінено обсяги фінансування заходів:

 «Проведення та участь у спортивно-масових заходах», а саме: за рахунок коштів міського бюджету суму фінансування збільшено на 14,2 тис.грн.

 «Участь спортсменів міста Вугледара в обласних та всеукраїнських змаганнях», а саме: за рахунок коштів міського бюджету суму фінансування збільшено на 33,8 тис.грн.

 «Відкриття та утримання міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"», а саме: за рахунок коштів міського бюджету суму фінансування збільшено на 22,2 тис.грн.

Додано захід «Виконання проектно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту "Будівництво спортивного залу в будівлі колишнього теплопункту №2 за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська, буд.46». Витрати на реалізацію складають 85,0 тис.грн. за рахунок коштів міського бюджету.

У підпункті «3.1.19  Культура і туризм»:

Змінено обсяги фінансування заходів:

«Відзначення державних, обласних, міських свят та пам’ятних дат», а саме: за рахунок коштів міського бюджету суму фінансування збільшено на 50,0 тис.грн., за рахунок коштів інших джерел суму фінансування зменшено на 50,0 тис.грн. Всього витрати на реалізацію заходу склали 150,0 тис.грн. Зміни відбулися у зв’язку з виділенням додаткових коштів.

 «Участь дітей і молоді у культурно-мистецьких заходах, конкурсах, фестивалях різного рівня», а саме: за рахунок коштів міського бюджету суму фінансування збільшено на 25,0 тис.грн., за рахунок коштів інших джерел суму фінансування зменшено на 25,0 тис.грн. Всього витрати на реалізацію заходу склали 150,0 тис.грн. Зміни відбулися у зв’язку з виділенням додаткових коштів.

Додано захід «Літературно-меморіальний простір. Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом». Витрати на реалізацію заходу складають 78,9 тис.грн. за рахунок коштів міського бюджету. Результатом реалізації заходу буде інтеграція літературної спадщини А.Овсієнка в життя Вугледарської територіальної громади шляхом створення культурного символу міста засобами монументального малюнка і елементами паркового дизайну.

У підпункті «3.1.21  Охорона навколишнього природного середовища»:

Змінено обсяги фінансування заходів:

«Заходи з озеленення міста, а саме проведення інвентаризації зелених насаджень об'єктів зеленого господарства м. Вугледар П.47 Постанова КМУ №1147 від 17.09.1996», а саме: за рахунок коштів міського бюджету зменшено суму фінансування на 49,3 тис.грн.

«Придбання обладнання для збирання побутових відходів, а саме контейнерів П.47 Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996», а саме: за рахунок коштів міського бюджету збільшено суму фінансування на 76,2 тис.грн.

«Придбання сміттєвозу для збирання побутових відходів у лізинг» а саме: за рахунок коштів міського бюджету сума фінансування складає 0,0 тис.грн., за рахунок коштів інших джерел 886,0 тис.грн. Також, змінено термін реалізації заходу з «2019-2024» на «2019».

У пункті 3.2 Перелік проектів регіонального розвитку, реалізація яких пропонується у 2019 році:

Змінено обсяг фінансування проекту «Капітальний ремонт харчоблоку у дошкільному навчальному закладі №2 «Золота рибка» за адресою: м. Вугледар, вул. 30 років Перемоги, 16а», збільшено суму фінансування на 179,9 тис.грн. Витрати на реалізацію складають 479,8 тис.грн. за рахунок коштів міського бюджету. Зміни відбулися у зв’язку з виділенням додаткових коштів на завершення проекту у обсязі 90.2 тис.грн згідно рішення міської ради від 20.09.2019 №7/47-19 та 89,7 тис.грн. згідно рішення міської ради від 26.07.2019 №7/45-19.

Додано проект «Будівництво комбінованого спортивного майданчику зі штучним покриттям на території Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, за адресою: м. Вугледар, вул.13 Десантників, 20», витрати на реалізацію заходу всього складають 2400,0 тис.грн, в тому числі за рахунок коштів міського бюджету 780,0 тис.грн., за рахунок коштів державного бюджету 1620,0 тис.грн. Проект додається у зв’язку із надходженням субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення та ремонт існуючих спортивних комплексів при загальноосвітніх навчальних закладах згідно рішення міської ради від 26.07.2019 № 7/45-19.

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                            Є.В.Дятлов

 

Додаток 1

до рішення міської ради

_______2019 №7/_____

Зміни до розділу 3. ШЛЯХИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ МІСТА ТА ДОСЯГНЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЦІЛЕЙ

Пункту 3.1 Заходи щодо забезпечення виконання завдань Програми

Підпункту 3.1.10 Впровадження заходів територіального планування

№ і назва завдання Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року або стратегії розвитку міста (району, ОТГ)


з/п

Зміст заходу

Тер

мін
виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

 

Державного бюджету

місцевих бюджетів

підприємств

інших дже

рел

найменування показ

ника

значення показника

Обласно

го бюджету

міський бюджет

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Захід 1.4  «Розроблення детальних планів територій» та в тому числі: 1.4.1-1.4.5 виключити;

Додати захід 1.1 «Здійснення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території (зонінгу) міста Вугледара»;

Змінити обсяг фінансування заходу 2.1;

Змінити обсяг фінансування підпункту в цілому, та викласти у новій редакції наступного змісту:

2.2.1. Надавати допомогу та підтримку процесу об’єднання місцевих громад шляхом сприяння процесу узгодження між громадами, а також інституційному та організаційному зміцненню

 1.

Розроблення містобудівної документації

 

 

80,0

0,0

0,0

80,0

0,0

0,0

Кіль

кість розроблених проектів

1

1.1

Здійснення стратегічної екологічної оцінки генерального плану та плану зонування території (зонінгу) міста Вугледара

2019 

Виконавчий комітет Вугледарської міської ради 

80,0

0,0

0,0

80,0

0,0

0,0

Кількість розроблених проектів

1

2.3.2. Поліпшувати спроможність нових громад з метою покращення управління і надання якісних публічних послуг через відновлення та розвиток інфраструктури надання послуг на обласному, районному та місцевому рівнях

2.

 Інші заходи просторового планування

 

 

23,0

0,0

0,0

23,0

0,0

0,0

 

 

2.1

 Заходи з навчання та підвищен

ня кваліфіка

ції спеціалістів в галузі містобудування

 2019 

Виконавчий комітет Вугледарської міської ради

23,0

0,0

0,0

23,0

0,0

0,0

Кількість спеціалістів, які успішно пройшли навчання

1

   

 Всього: 2 заходи

 

 

103,00

0,00

0,00

103,00

0,00

0,00

 

 

                                     

 

Підпункту 3.1.14 Підтримка сім’ї, дітей та молоді

№ і назва завдання Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року або стратегії розвитку міста (району, ОТГ)


з/п

Зміст заходу

Тер

мін
виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

 

Державного бюджету

місцевих бюджетів

підприємств

інших дже

рел

найменування показ

ника

значення показника

Обласно

го бюджету

міський бюджет

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Змінити обсяги фінансування заходів 1.-3., 6., 8., 9., 11., 14.;

У завданні «10. Сприяти пошуку та залученню фінансових та інших ресурсів з різних джерел, необхідних для надання соціальних послуг на рівні громади» змінити обсяг фінансування заходу 2.;

У завданні «11. Створити реєстр надавачів соціальних послуг, застосувати механізм соціального замовлення для залучення до надання соціальних послуг за бюджетні кошти на рівні громади надавачів різної форми власності та господарювання» змінити обсяги фінансування заходів 2., 3. та їх найменування показника;

Змінити обсяг фінансування підпункту в цілому, та викласти у новій редакції наступного змісту:

Інші:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Соціальний захист  та підтримка сім’ї

   

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

10,00

0,00

0,00

10,00

0,00

0,00

   

Посилити соціальний захист сімей, організувати змістовне дозвілля дітей

1

Проведення заходів до   Дня захисту дітей. Проведення культурно-розважальних, тематичних та інших заходів в пришкільних таборах

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

4,00

   

4,00

 

 

Кількість дітей, залучених до участі в заходах, осіб

300

Сприяти соціальному захисту та підтримці дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки

2

Проведення благодійної акції  «Різдв’яний марафон»  для дітей пільгових категорій (придбання новорічних подарунків, призів). Участь дітей в заходах міського та обласного рівнів

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

6,00

   

6,00

 

 

Кількість дітей, які отримують подарунки, осіб

80

2. Збереження репродуктивного здоров,я населення, популяризація сімейного способу життя

   

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

10,60

0,00

0,00

6,60

0,00

4,00

   

Сприяти закладанню основ  щасливої сім’ї, зростанню поінформованості молоді, формуванню у молоді здорової моралі та відповідальності

3

Проводити заходи з  підготовки молоді до подружнього життя, відкриття у місті школи для підготовки молоді до подружнього життя

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

4,60

   

1,60

 

3,00

Кількість молодих людей міста, які приймуть участь в заходах, осіб

60

3.Правова освіта  та попередження правопорушень серед молоді:

   

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

2,70

0,00

0,00

2,20

0,00

0,50

   

Підвищити правову обізнаність та правову культуру молоді. Зменшити темпи росту правопорушень серед неповнолітніх осіб. Формувати відповідальне ставлення до закону

6

Проведення місячників та тижнів правових знань серед молоді, заходів правового виховання, спрямованих на попередження девіантної поведінки та профілактику негативних явищ в молодіжному середовищі і правопорушень

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

1,70

   

1,20

 

0,50

Кількість молоді, які приймуть участь в заходах, осіб

500

4. Заходи щодо  національно-патріотичного виховання:

 

 

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

10,90

0,00

0,00

10,90

0,00

0,00

 

 

Сприяти формуванню патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей у молоді

8

Проведення конкурсів,презентацій  учнівських і молодіжних проектів з національно-патриотичного напрямку, молодіжних патріотичних  ігор  тощо

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

4,90

   

4,90

 

 

Кількість учасників учнівських та молодіжних проектів

30

Сприяти формуванню у молоді громадянської свідомості і національної гідності

9

Проведення культурно-розважальних заходів, свят до дня захисника України, Дня Гідності і Свободи та інш.

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

6,00

   

6,00

 

 

Кількість мешканців міста, які приймуть участь в заходах, осіб

500

5. Підтримка молодіжних громадських ініціатив

   

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

427,90

0,00

0,00

421,90

0,00

6,00

   

Сприяти підтримці молодіжного громадського руху,  розвитку творчих ініціатив, розширення спектру потенційних можливостей у молоді

11

Утримання комунального закладу "Вугледарський молодіжний центр "МІКС"

2019

Вугледарський міський моложіжний центр "МІКС"

368,60

   

368,60

 

 

Кількість працівників Центру/ кількість молоді, що відвідують Центр

2,5/91

Підтримка талановитої та обдарованої молоді, жіночих, молодіжних і дитячих громадських організацій

14

Заохочення обдарованих дітей та молоді м.Вугледара

2019

Відділ у справах сім’ї та молоді

49,30

   

49,30

   

Кількість обдарованих дітей та молоді м Вугледара, які отримають заохочення

20

10. Сприяти пошуку та залученню фінансових та інших ресурсів з різних джерел, необхідних для надання соціальних послуг на рівні громади

2

Захід у рамках Всеукраїнської акції «Анти-СНІД»

2019

Вугледарський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

1,00

0,00

0,00

1,00

0,00

0,00

Виготовленя магнітів, брелків, ручок з символікою "Червона стрічка"

50-100 од.

11. Створити реєстр надавачів соціальних послуг, застосувати механізм соціального замовлення для залучення до надання соціальних послуг за бюджетні кошти на рівні громади надавачів різної форми власності та господарювання

2

Захід до Дня захисту дітей

июн.12019

Вугледарський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

3,00

0,00

0,00

3,00

0,00

0,00

Подарункові набори, шт.

13

3

Цільова програма «Надання матеріальної допомоги сім’ям на лікування дітей-інвалідів до 18 років

2019

Вугледарський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

200,00

0,00

0,00

200,00

0,00

0,00

Кількість дітей-інвалідів, яким наданоматеріальну допомогу, осіб

20

 

 

Всього: 29 заходів

   

674,10

0,00

0,00

660,60

0,00

13,50

 

 
                                     

 

Підпункту 3.1.16 Освіта

№ і назва завдання Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року або стратегії розвитку міста (району, ОТГ)


з/п

Зміст заходу

Тер

мін
виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

 

Державного бюджету

місцевих бюджетів

підприємств

інших дже

рел

найменування показ

ника

значення показника

Обласно

го бюджету

міський бюджет

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Заходи 4.-18. вважати заходами 3.-17.;

Змінити обсяг фінансування заходу 8.;

Додати заходи 18.-21., обсяги їх фінансування та очікувані результати;

Змінити обсяг фінансування підпункту в цілому, та викласти у новій редакції наступного змісту:

Інші: Формування освітнього середовища, сприятливого для збереження здоров'я та забеспечення здорового способу життя.                 Забеспечення права дитини на  доступність і безоплатність здобуття освіти шляхом створеня необхідних умов функціонування і розвитку системи дошкільної освіти, збереження та розширення мережі закладів, визначення змісту іх діяльності відповідно до освітніх запитів населення.

8.

Створення міського ІРЦ

2019

Виконком, відділ освіти

1190,2

548,7

 

641,5

 

 

Кількість дітей з особливими освітніми потребами

25

18.

Проектно-кошторисна документація по об’єкту: «Будівництво комбінованого спортивного майданчику зі штучним покриттям на території Вугледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, за адресою м. Вугледар, вул.. Шахтарська, 26

2019

Виконком, відділ освіти

38,5

   

38,5

   

Кількість проектів

1

19.

Проектно-кошторисна документація по об’єкту: Будівництв комбінованого спортивного майданчику зі штучним покриттям на території Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів», за адресою: м. Вугледар, вул.13 Десантників, 20

2019

Виконком, відділ освіти

26,5

   

26,5

   

Кількість проектів

1

20.

Проектно-кошторисна документація та експертиза проекту: «Капітальний ремонт приміщень, внутрішніх та зовнішніх мереж, облаштування території і створення систем безпеки життєдіяльності Вугледарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська, 26

2019

Виконком, відділ освіти

245,0

   

245,0

   

Кількість проектів

1

21.

Капітальний ремонт 1-го класу по програмі Нової української школи у Вугледарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2, за адресою: м. Вугледар, вул. Шахтарська, 26

2019

Виконком, відділ освіти

194,2

   

194,2

   

Кількість класів

1

   

Всього: 21 захід

   

6029,60

857,20

0,00

4049,50

0,00

1122,90

   
                                     

Підпункту 3.1.18 Фізичне виховання та спорт

№ і назва завдання Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року або стратегії розвитку міста (району, ОТГ)


з/п

Зміст заходу

Тер

мін
виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

 

Державного бюджету

місцевих бюджетів

підприємств

інших дже

рел

найменування показ

ника

значення показника

Обласно

го бюджету

міський бюджет

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Змінити обсяги фінансування заходів 1., 2., 6.;

Додати захід 7., обсяг його фінансування та очікуваний результат;

Змінити обсяг фінансування підпункту в цілому, та викласти у новій редакції наступного змісту:

3.5.4. Забезпечувати розвиток фізичної культури і спорту, популяризацію здорового життя та підтримку провідних спортсменів області, створювати доступну спортивну інфраструктуру, розвинути мережу спортивних шкіл та організацій, зокрема шляхом підтримки центрів фізичного здоров`я "Спорт для всіх"

1

Проведення та участь у спортивно-масових заходах

2019

Відділ у справах фізичної культури і спорту

39,20

   

39,20

   

Кількість проведених заходів

16

2

Участь спортсменів міста Вугледара в обласних та всеукраїнських змаганнях

2019

Відділ у справах фізичної культури і спорту

93,80

   

93,80

   

Кількість учасників

150

6

Відкриття та утримання міського центру фізичного здоро'я населення "Спорт для всіх"

2019

Вугледарський МЦ ФЗН "Спорт для всіх"

192,20

   

192,20

   

Кількість центрів/ кількість працівників

1/3

7

Виконання проектно-кошторисної документації та проходження експертизи по об'єкту "Будівництво спортивного залу в будівлі колишнього теплопункту №2 за адресою: м.Вугледар, вул. Шахтарська, буд.46

2019

Вугледарський МЦ ФЗН "Спорт для всіх"

85,00

   

85,00

   

Кількість проектів

1

   

Всього: 7 заходів

   

4883,00

0,00

0,00

4883,00

0,00

0,00

   
                                     

Підпункту 3.1.19 Культура і туризм

№ і назва завдання Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року або стратегії розвитку міста (району, ОТГ)


з/п

Зміст заходу

Тер

мін
виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

 

Державного бюджету

місцевих бюджетів

підприємств

інших дже

рел

найменування показ

ника

значення показника

Обласно

го бюджету

міський бюджет

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

У завданні «3.5.5. Сприяти збереженню та розвивати історико-культурну та духовну спадщину, створювати умови для патріотичного виховання населення»: змінити обсяг фінансування заходів 1., 3.;

додати захід 6., обсяг його фінансування та очікуваний результат;

Змінити обсяг фінансування підпункту в цілому, та викласти у новій редакції наступного змісту:

3.5.5. Сприяти збереженню та розвивати історико-культурну та духовну спадщину, створювати умови для патріотичного виховання населення

1

Відзначення державних, обласних, міських свят та пам'ятних дат

2019

Вугледарсь

кий місь

кий відділ культури і тури

зму

150,00

   

130,00

 

20,00

Кількість заходів, які забезпечують організацію дозвілля, од.

20

3

Участь дітей і молоді у культурно-мистецьких заходах, конкурсах, фестивалях різного рівня

2019

Вугледарсь

кий місь

кий відділ культури і тури

зму

150,00

   

75,00

 

75,00

Кількість заходів,  од.

30

6

Літературно-меморіальний простір. Анатолій Овсієнко.Зцілення сміхом.

2019

Вугледарсь

кий місь

кий відділ культури і тури

зму

78,90

   

78,90

   

кількість встановлених елементів паркового дизайну (лавки, ліхтарі, клумби), од.

5

Кількість створених муралів, од.

1

   

Всього: 7 заходів

   

778,90

0,00

0,00

573,90

0,00

205,00

   
                                     

Підпункту 3.1.21Охорона навколишнього природного середовища

№ і назва завдання Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року або стратегії розвитку міста (району, ОТГ)


з/п

Зміст заходу

Тер

мін
виконання

Виконавець

Витрати на реалізацію, тис.грн.

Очікуваний результат

Всього

у тому числі за рахунок коштів:

 

Державного бюджету

місцевих бюджетів

підприємств

інших дже

рел

найменування показ

ника

значення показника

Обласно

го бюджету

міський бюджет

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

У завданні «4.2.5. Усувати екологічні загрози, в тому числі які виникли внаслідок проведення АТО»: змінити обсяг фінансування заходів 1., 2., 5. та очікувані результати заходів 1., 2.;

Змінити обсяг фінансування підпункту в цілому, та викласти у новій редакції наступного змісту:

4.2.5. Усувати екологічні загрози, в тому числі які виникли внаслідок проведення АТО

1.

Заходи з озеленення міста, а саме проведення інвентарізації зелених насаджень об'єктів зеленого господарства м.Вугледар П.47 Постанова КМУ №1147 від 17.09.1996

2019

Вугледарська міська рада

50,70

   

50,70

   

Площа території проведення інвентаризації зелених насаджень, га

5

2.

Придбання обладнання для збирання побутових відходів, а саме контейнерів П.47 Постанови КМУ №1147 від 17.09.1996

2019

Вугледарська міська рада                       КП "Благоустрій"

200,00

   

200,00

   

кількість контейнерів

54 од.ємністю 0,75 м3

5.

Придбання сміттєвозу для збирання побутових відходів у лізинг

2019

Вугледарська міська рада                       КП "Благоустрій"

886,00

       

886,00

кількість сміттєвозів,од.

1

   

Всього: 7 заходів

   

1244,20

0,00

0,00

295,70

62,50

886,00

   
                                     

Секретар міської ради                                                                                                                            В.В.Іваницький

Зміни до розділу 3. ШЛЯХИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ МІСТА ТА ДОСЯГНЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЦІЛЕЙ підготовлені відділом економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                                                                          Є.В.Дятлов

Додаток 2

до рішення міської ради

_______2019 №7/_____

 

Зміни до розділу 3. ШЛЯХИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ МІСТА ТА ДОСЯГНЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЦІЛЕЙ

Пункту 3.2 Перелік проектів регіонального розвитку, реалізація яких пропонується у 2019 році

№ з/п

Назва проекту

Термін реалізації проекту

Виконавець

Кошторисна вартість проекту,
тис.грн.

Потреба у фінансуванні на 2019 рік, тис.грн. 

Результативність реалізації проекту
(характеристика,  потужність відповідних об'єктів)

Відповідність Плану заходів з реалізації  у 2018-
2020 роках Стратегії розвитку Донецької області на період
до 2020 року (номер та назва технічного завдання) або стратегії розвитку міста (району, ОТГ)

Примітка

Всього

у тому числі:

кошти державного бюджету

кошти місцевих бюджетів

Інші джерела фінансування

Державний фонд регіонального розвитку

інші кошти державного бюджету, включаючи цільові субвенції з державного бюджету на розвиток територій

Надзвичайна кредитна програма для відновлення України Європейського інвестиційного банку

обласний бюджет

районний (міський, селищний, сільський) бюджет

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

У підпункті 3.2.3. «Освіта» змінити обсяг фінансування проекту 1, додати проект 2 та обсяг його фінансування.

Змінити обсяг фінансування підпункту в цілому та викласти у новій редакції наступного змісту:

3.2.3. Освіта

1

Капітальний ремонт харчоблоку у дошкільному навчальному закладі №2 "Золота рибка" за адресою: м.Вугледар, вул.30 річчя Перемоги,16а

2019

міський відділ освіти

479,8

479,8

       

479,8

 

Забезпечення санітарно-гігійнічних умов харчування дошкільнят. Забезпечення безпеки життєдіяльності вихованців.

Розвивати освітньо-наукову інфраструктуру

 

2

Будівництво комбінованого спортивного майданчику зі штучним покриттям на території Вугледарського навчально-виховного комплексу «Політехнічний ліцей-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, за адресою: м. Вугледар, вул.13 Десантників, 20

2019

міський відділ освіти

2400,00

2400,0

 

1620,0

   

780,0

       
 

Всього

 

 

2879,80

2879,80

0,00

1620,00

0,00

0,00

1259,80

0,00 

     

Секретар міської ради                                                                                                                                                                                                                            В.В.Іваницький

Зміни до розділу 3. ШЛЯХИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМ РОЗВИТКУ МІСТА ТА ДОСЯГНЕННЯ ПОСТАВЛЕНИХ ЦІЛЕЙ підготовлені відділом економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                                                                          Є.В.Дятлов

 

Додаток 3

до рішення міської ради

________2019 №7/_____

Зміни до розділу4. Моніторинг та оцінка результативності реалізації програми

Пункту 4.2. Ключові індикатори ефективності реалізації заходів та проектів Програми

№ з/п

Завдання Стратегії розвитку Донецької області на період
до 2020 року / Плану заходів з реалізації у 2018-
2020 роках Стратегії

Назва індикатору

Базове значення
(станом на 01.01.

2019)

Прогнозне значення
(01.01.

2020)

У рядку «Впровадження заходів територіального планування», завданні 1. «2.2.1. Надавати допомогу та підтримку процесу об’єднання місцевих громад шляхом сприяння процесу узгодження між громадами, а також інституційному та організаційному зміцненню» змінити назву індикатору  та викласти у новій редакції наступного змісту:

Впровадження заходів територіального планування

1.

2.2.1. Надавати допомогу та підтримку процесу об’єднання місцевих громад шляхом сприяння процесу узгодження між громадами, а також інституційному та організаційному зміцненню

Звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території міста Вугледара

0

1

Додати у рядку «Культура і туризм» до завдання 1. «3.5.5 Сприяти збереженню та розвивати історико-культурну та духовну спадщину, створювати умови для патріотичного виховання населення» індикатор  та викласти у новій редакції наступного змісту:

Культура і туризм

1.

3.5.5 Сприяти збереженню та розвивати історико-культурну та духовну спадщину, створювати умови для патріотичного виховання населення

Літературно-меморіальний простір. Анатолій Овсієнко. Зцілення сміхом.

   

Кількість встановлених елементів паркового дизайну (лавки, ліхтарі, клумби), од.

0

5

Кількість створених муралів, од.

0

1

Секретар міської ради                                                         В.В.Іваницький

Зміни до розділу4. Моніторинг та оцінка результативності реалізації програми підготовлені відділом економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                          Є.В.Дятлов

Додаток 4

до рішення міської ради

________2019 №7/_____

Зміни до додатку 1. Фінансове забезпечення заходів Програми

Рядки «3.1.10. Впровадження заходів територіального планування», «3.1.14. Підтримка сім’ї, дітей та молоді», «3.1.16. Освіта», «3.1.18. Фізичне виховання та спорт», «3.1.19. Культура і туризм», «3.1.21. Охорона навколишнього природного середовища», «Всього» викласти у новій редакції наступного змісту:

           

тис.грн.

 

Напрями реалізації заходів

Витрати на реалізацію

 

всього

у тому числі за рахунок коштів:

 

держав

ного бюджету

місцевих бюджетів

підприємств

інших джерел

 
 

обласно

го бюджету

бюджету міста

 

3.1.10. Впровадження заходів територіального планування

103,00

0,00

0,00

103,00

0,00

0,00

 

3.1.14. Підтримка сім’ї, дітей та молоді

674,10

0,00

0,00

660,60

0,00

13,50

 

3.1.16. Освіта

6029,60

857,20

0,00

4049,50

0,00

1122,90

 

3.1.18. Фізичне виховання та спорт

4883,00

0,00

0,00

4883,00

0,00

0,00

 

3.1.19. Культура і туризм

778,90

0,00

0,00

573,90

0,00

205,00

 

3.1.21. Охорона навколишнього природного середовища

1244,20

0,00

0,00

295,70

62,50

886,00

 

ВСЬОГО:

1406689,400

867626,

600

867,100

94949,300

426656,600

16589,

800

 
                         

Секретар міської ради                                                         В.В.Іваницький

Зміни до додатку 1. Фінансове забезпечення заходів Програми підготовлені відділом економіки, стратегії розвитку та інвестицій

Начальник відділу економіки,

стратегії розвитку та інвестицій                                          Є.В.Дятлов

Нещодавно розміщене

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)