Installing Joomla

Про виявлені факти вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень можна повідомляти спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції:

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК)

Закон України «Про запобігання корупції»

Стаття 4. Статус Національного агентства з питань запобігання корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції є центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізує державну антикорупційну політику.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ)

Закон України «Про Національне антикорупційне бюро України»

Стаття 1. Статус Національного антикорупційного бюро України

  1. Національне антикорупційне бюро України є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових.

Завданням Національного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці.

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП)

Закон України «Про прокуратуру»

Стаття 8 Офіс Генерального прокурора

В Офісі Генерального прокурора утворюється (на правах самостійного структурного підрозділу) Спеціалізована антикорупційна прокуратура, на яку покладаються такі функції:

1) здійснення нагляду за додержанням законів під час проведення оперативно-розшукової діяльності, досудового розслідування Національним антикорупційним бюро України;

2) підтримання державного обвинувачення у відповідних провадженнях;

3) представництво інтересів громадянина або держави в суді у випадках, передбачених цим Законом і пов’язаних із корупційними або пов’язаними з корупцією правопорушеннями, а також представництво у межах своєї компетенції інтересів держави у справах про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави.

Національна поліція України (НПУ)

Закон України «Про національну поліцію»

Стаття 1. Національна поліція України

  1. Національна поліція України (далі - поліція) - це центральний орган виконавчої влади, який служить суспільству шляхом забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.
  2. Діяльність поліції спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України згідно із законом.

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.10.2015 №877 «Про затвердження Положення про Національну поліцію».

Національна поліція з метою організації своєї діяльності забезпечує в межах повноважень, передбачених законом, здійснення заходів щодо запобігання корупції, порушень законності, службової дисципліни і контроль за їх реалізацією в центральному органі управління Національної поліції, територіальних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.

Повідомити про корупційне правопорушення можна уповноважені особі з питань запобігання та виявлення корупції у Вугледарській міській раді нижче зазначеними способами.

В письмовому вигляді:

Поштою на адресу Вугледарської міської ради (85670, м. Вугледар, вул. 30-річчя Перемоги, 16) з позначкою «Про корупцію».

Через скриньку для звернень громадян, встановлену в будівлі Вугледарської міської ради (1 поверх).

В електронному вигляді:

На спеціальну електронну скриньку уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції у Вугледарській міській раді:

vmranticorruption@vugledar-rada.gov.ua

Через розділ «Повідомити про корупцію» або «Е-кабінет» офіційного веб - сайту Вугледарської міської ради.

Нещодавно розміщене

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)