Installing Joomla

Допомога передбачена юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей і складає 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.

Крок 1. Підготувати для отримання дотації за бджолосім’ю документи:

копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки*;

копію рішення про державну реєстрацію потужності*;

копію довідки про відкриття поточного рахунка, видану банком (суб’єкти господарювання)*;

копію довідки або договір про відкриття рахунка в банку (фізичні особи)*;

копію паспорта громадянина України (фізичні особи)*;

копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами)*;

довідка, видана органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства)*.  

Крок 2. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, міської ради.

Крок 3. Отримати бюджетні кошти на вказаний рахунок у банку.

Увага, підставою для внесення органами місцевого самоврядування до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності у державному реєстрі потужностей операторів ринку.

Для отримання державної реєстрації потужності операторів ринку подається заява до територіального органу Держпродспоживслужби за адресою потужності (наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10.02.2016 № 39).

Ветеринарно-санітарний паспорт пасіки (додаток) видається районним управлінням ветеринарної медицини (Мар’їнська дільнична лікарня ветеринарної медицини; Новомихайлівська дільнична лікарня ветеринарної медицини; Павлівська ветеринарна дільниця Мар'їнського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області) на пасіку незалежно від форми її власності і є документом, який засвідчує ветеринарно-санітарний стан пасіки (наказ Міністерства аграрної політики України та Української академії аграрних наук від 20.09.2000 № 184/82).   

*  -  ОБОВ’ЯЗКОВО! При копіюванні документів допустиме зображення на одній стороні аркуша.

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)