Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації повідомляє, що у травні 2020 року Всеукраїнська премія «Диво-Дитина» 12-ий рік поспіль буде нагороджуватися найталановитіших дітей нашої країни.

Основна мета Премії – пошук, вибір, вшанування та народження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших дітей України.

Премія вручається на основі експертної оцінки та встановленими номінаціям дітям, які мають досягнення у науці, спорті, мистецтві, унікальні розумові або фізичні здібності, дітям-рятівникам.

Номінація Премія «Найрозумніша дитина», «Найтворча дитина», «Найспортивніша дитина», «Найдивовижніша дитина», «Найгероїчніша дитина».

Подробиці на сайті: http://divo-dutuna.com/

Запрошуємо приняти участь у конкурсі.

Нещодавно розміщене