brend1

02-06 березня в місті Чернігів відбувся Кубок України серед чоловіків та жінок та Всеукраїнський турнір на призи Олімпійської чемпіонки Н. Скакун з важкої атлетики. Донецьку область гідно представила команда у складі 20 спортсменів, в тому числі і спортсмени з міста Вугледара.

У ваговій категорії до 87 кг із результатом у сумі двоборства 203 кг «золото» отримала Крістіна Бородіна.

Бронзовим призером у категорії до 96 кг із сумою 340 кг став  Ілля Куліков.

Євген Бурбала посів п’яте місце у ваговій категорії понад 109 кг. Зазначимо, що Євген є спортсменом-інструктором Донецької обласної штатної команди резервного спорту на 2020 рік.

Віталій Саламаха у ваговій категорії до 61 кг показав результат у сумі двоборства 204 кг.

За результатами щільної командної боротьби важкоатлети Донецької посіли 3 місце серед чоловіків (пропустивши вперед Львівщину та Харківщину) та 2 місце серед жінок (після Харківщини).