brend1

02 червня 2018 року в місті Вугледарі проходили міські змагання «Спротивна родина», присвячені до Міжнародного дня захисту дітей та Олімпійського дня.

В змаганнях прийняли участь 11 сімей міста Вугледара. І це не дивно, що стільки зібралось сімей, ініціаторами проведення змагань «Спортивна родина» стала Тетяна та Андрій Савчуки, які 9 років поспіль приймають участь в змаганнях «Мамо, тато, я – спортивна сім’я» та є Чемпіонами України 2017 року. В червні поточного року родина Савчуків знову представлятиме Донецьку область на Всеукраїнських змаганнях «Мамо, тато, я – спортивна сім’я».

Міський захід «Спортивна родина» було організовано та проведено дитячо-юнацькою спортивною школою та відділом у справах фізичної культури та спорту Вугледарської міської ради.

Спортивна програма складалась з презентації команди та 5 комплексних естафет.

Батьки та діти з неймовірним азартом бігали, стрибали та долали усі перешкоди. Свято пройшло в дружній веселій атмосфері, всі учасники та вболівальники отримали заряд позитивної енергії та гарного настрою. Учасники прагнули до високих спортивних показників, демонстрували свої фізичні здібності. І як, у всіх спортивних змаганнях є переможці і учасники.

Переможцями змагань стала сім’я Бішовець, друге місце посіла сім’я Сорокіних та на третьому місці сім’я Нагаєць.

Переможці були нагороджені медалями, дипломами та подарунками, а учасники пам’ятними грамотами та подарунками.

Змагання, у яких батьки не лише сім’я, а й ще команда, пробуджує спортивний інтерес та гордість за своїх рідних. На власному прикладі батьки показали своїй малечі, що спорт, це основа здорового способу життя.

Ми щиро дякуємо всім учасникам за гарну підготовку та позитивні емоції. Дуже приємно та безумовно радує, що у нашому місті є не тільки спортивні люди, а й цілі спортивні сім’ї!