Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

13 квітня в місті Мар’їнка відбувся відкритий обласний турнір з боксу «Майбутнє Донбасу» серед юнаків та дівчат різних вікових категорій. В змаганнях взяли участь близько 100 боксерів з 10 міст: Красногорівка, Курахове, Мирноград, Білицьке, Вугледар, Мар’їнка, Пречистівка, Гірник, Селидове, Українськ.

Вугледарські боксери показали гарну підготовку і в підсумку завоювали 10 перших та 9 других місць.

Чемпіонами стали: Самсон Лопаткін, Вадим Дорош, Максим Кашуба, Арно Маргарян, Павло Найда, Давид Власов, Артем Мирошниченко, Сергій Перлик, Іван Зубенко, Назар Мілокостов.

Срібними призерами турніру стали: Максим Голуб, Артем Бартко, Владислав Ковольов, Руслан Тищенко, Олександр Ткач, Артем Бровенко, Олександр Кукош, Данило Рубайло, Данило Прозицький.