Installing Joomla

logo

rekvizit1

brend1

З початку нового учбового року у Вугледарському міському культурно-дозвіллєвому центрі розпочав свою роботу благодійний арт-проект «Країна мрій».

11 вересня 2018 р. стартували перші зайняття з кваліфікованими фахівцями з різних напрямків. Мета проекту це привернення уваги до проблем дітей зі спеціальними потребами, допомога суспільства створити простір для розвитку дитини з інвалідністю.

Творча ініціативна група провела арт-терапевтичний захід «Барви життя» з міні-розважальною програмою для дітей з особливими потребами. Учасників знайомили з позитивним впливом арт-терапії на фізичне та психічне здоров’я та створювали сприятливу атмосферу для релаксації та особистісної гармонії.

Діти мали можливість творчо і цікаво провести дозвілля, відкрити свій внутрішній світ завдяки яскравим барвам фарб, та наборам для творчості, які люб’язно погодились надати нам у вигляді спонсорської допомоги від Опозиційного Блоку міста Вугледару.

Захід розпочався зі знайомства учасників, де кожен розповів про себе у вигляді відповідей на цікаві та оригінальні запитання. Наступний етап роботи у групі дав можливість визначити, що ж із речей робить людей щасливими і дає підтримку. Далі дітям було запропоновано для своєї особливої складової щастя обрати певний колір, який вони майстерно та творчо відобразили на «хмаринках позитиву». На завершення дійства діти поділилися враженнями та емоціями від творчого процесу, та розповіли, що робить їх щасливими.

Програму підготували лектори вищої категорії - Ю.Алексєєва /малюнок, хенд мейд/; Д.Сидоренко/живопис/, С. Загрунна /композиція/, А.Хаджолова /психолог/, Ю. Подбуцька /реабілітолог/

13 01

 

13 02

 

13 03

 

13 04