brend1

12 лютого 2019 року були надіслані роботи учнів  художнього відділення школи мистецтв до управління Держпраці у Донецькій області для участі у першому етапі VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2019» з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 на регіональному рівні. Конкурс проводився за напрямом художньої творчості-малюнок. Малюнки були виконані за тематикою охорона праці у вугільній, деревообробній промисловості, медичній сфері, будівництві тощо. В яких діти акцентували увагу на важливості формування високої культури безпеки праці у трудовій діяльності дорослих.

Найкращі роботи учнів відзначені заохочувальними дипломами та подарунками.

Урочисте нагородження переможців І міського етапу  конкурсу відбулося 10 квітня 2019 в приміщенні Навчально-виховного комплексу (ЗОШ №1) м.Вугледар представниками Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Переможцями стали: Євсюкова Мілантіна – І місце; Сударікова Богдана – І місце; Зуєва Євгенія – ІІ місце.