brend1

08 жовтня 2019року у приміщенні Вугледарського міського культурно – дозвіллєвого  центра відбулося свято першокласника «Життя присвячую мистецтву» яке традиційно  проводить  школа мистецтв. День  цей – визначний і радісний для кожного  учня, він знаменує народження нових творчих шляхів, втілення нових творчих планів, ідей, мрій та подій.

Казкові герої  Маша та Ведмідь познайомили першокласників з яскравими сторінками Країни Мистецтв  та напрямками, за якими юні дарування розвивають свої таланти.

Театралізоване свято було підтверджено концертом, в якому прийняли участь піаністи і скрипалі, вокалісти, акордеоністи, учні циркового та театрального відділення.

Завершилося свято врученням солодких подарунків учням-початківцям.  Кольоровий феєрверк викликав подив і захоплення. Всі присутні отримали  від цього свята гарний настрій та приємні враження.

Нещодавно розміщене