brend1

В рамках міського фестивалю «Щаслива родина - міцна країна», присвяченому Дню сім’ї та Дню матері 15 травня відбулась святкова конкурсно-розважальна програма «Міцна родина - міцна країна», де вісім спортивних Вугледарських родин прийняли активну участь та отримали незабутні емоції.

Відділ у справах сім'ї та молоді Вугледарської міської ради спільно з тренерами дитячо-юнацької спортивної школи провели змагання  та нагородили всі сім’ї святковими призами.

Змагання пройшли під гаслом «Один за всіх та всі за одного». На першому етапі родини змагались в грі з футболу, де дуже активно підтримували один одного. Матусі вміло забирали м’яч, татусі чітко давали передачу своїм малюкам і всією родиною раділи за забитий м’яч дитиною. Наступною частиною змагань була естафета. Матусі пильно вболівали та підтримували своїх чоловіків і дітей, діти емоційно підбадьорювали матусь під час бігу по дистанції. І заключною частиною змагань була гра у піонербол, де кожен член сім’ї отримав багато позитивних емоцій. Для когось це було щось нове, деякі батьки оновили свої знання з правил гри, а діти  проявили свою самостійність у прийнятті відповідальних рішень.

Радісні татусі, приємно втомлені матусі та задоволені діточки - саме так завершились наші змагання, які ще більше скріпили сім’ї та залишили багато спільних позитивних емоцій.