brend1

Вугледарський навчально - виховний комплекс

«Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

Вугледарський навчально - виховний комплекс «Політехнічний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» є комунальною власністю Вугледарської міської ради Донецької області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Вугледарської міської ради.

Будівля школи прийнята в експлуатацію 1968 році.

Заклад розташований за адресою: 85670, м. Вугледар, вулиця 13-Десантників, 20.

Директор НВК: Пінчук Наталя Анатоліївна. Телефон: (273)6-50-34.

Початкова й основна школа відповідають І і ІІ ступеням загальноосвітнього навчального закладу, старша школа – ліцей з викладанням предметів інформаційно - технологічного профілю.

Мова навчання – українська.

У школі є кабінети фізики, хімії - біології, 2 кабінети інформатики, 3 майстерні. Як центр навчально - методичної роботи навчального закладу працює кабінет «Творча лабораторія». З метою впровадження інформаційно -комунікаційних технологій в навчально - виховний процес у «Творчій лабораторії» проводяться сучасні уроки з різних предметів з використанням мультимедійного проектора.

Школа пишається історико - краєзнавчою кімнатою, де представлені експозиції з історії країни, міста, школи, зібрано народознавчий матеріал, спогади ветеранів, почесне місце займає експозиція, присвячена 13 десантникам, які загинули в 1943 році поблизу міста.

У навчально - виховному комплексі діє учнівське самоврядування «Лідер».