Міністерством соціальної політики України в умовах установлення карантину та обмежувальних заходів доопрацьовано програмне забезпечення електронного сервісу «Система попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії», надана можливість прикріплення в електронному вигляді сканованих документів до Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі. В електронному Сервісі передбачено можливість приєднання файлу із сканованою копією документу, який належить до одного з зазначених видів(в pdf-форматі):

- документи, які підтверджують фактичне місце проживання особи, відмінне від адреси реєстрації за адресою домогосподарства;

- договір аренди житлового приміщення;

- документи, що підтверджують факт надання особою соціальних послуг;

-документи про доходи, інформація про які відсутня в ДПС та Пенсійному фонді України;

- документи, що підтверджують факт перебування особи в складних життєвих обставинах;

- інше

Нещодавно розміщене