Згідно з вимогами Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995р. року №848 «Про спрощення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами), громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема, щодо зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання: зміни переліку витрат на управління багатоквартирним будинком; зміни виконавця комунальних послуг, створення об’єднання.

Просимо  громадян, які отримують житлову субсидію своєчасно повідомляти про зміни виконавця комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу.

Вугледарське міське УСЗ

Нещодавно розміщене