КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 квітня 2019 р. № 373

Київ

Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі

Кабінет Міністрів України постановляє:

1.Затвердити Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, що додається.

2.Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

3.Визначити уповноваженим банком, який забезпечує банківське обслуговування реалізації механізму надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, публічне акціонерне товариство “Державний ощадний банк України”.

4.Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям за участю органів місцевого самоврядування забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення про порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.

5.Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування і застосовується з 1 травня 2019 р., крім пунктів 1 і 3 цієї постанови та пунктів 3, 4, 6 змін, затверджених цією постановою, які застосовуються з 1 жовтня 2019 року.

Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

Вкладення: