Данська рада у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії продовжує «Програму економічного розвитку східної України», яка спрямована на підтримку вразливих верст населення через посилення їхньої ролі в місцевій економіці та залучення у виробничо-збутові ланцюжки.

Проєкти, які DRC планує реалізувати разом з партнерами, мають покращити умови життя місцевого вразливого населення та збільшити їх дохід. Такими партнерами DRC можуть стати приватні підприємства будь-яких форм реєстрації, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства. Партнерство буде здійснюватися за принципом співінвестування: грантова програма підтримки від DRC до 100 тис. доларів США та обов’язковий вклад партнера до 50% загального бюджету.

Більш детальніша інформація за посиланням: https://lap.drc.ngo/title/msd

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456