Данська рада у справах біженців (DRC) за фінансової підтримки уряду Швейцарії продовжує програму на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні. Головна мета програми надати можливості для нових та покращення існуючих професійних навичок, диверсифікації джерел отримання доходу, а також пом’якшення наслідків, які виникли через поширення коронавірусу COVID-19 (ведення карантину). Учасникам програми буде надаватися благодійна допомога для проходження курсів, тренінгів та отримання професійної освіти.

Учасники програми: ВПО, а також місцеві жителі, що зареєстровані та проживають на території Донецької та Луганської областей.

Програма передбачає надання індивідуальних грантів в розмірі до 350 доларів США.

Більш детальніша інформація за посиланням: https://lap.drc.ngo/title/vet

Вугледарська міська ВЦА:

міської ВЦА: 0800505456