Installing Joomla
  1. Організація громади Установа «Агенція Розвитку Вугледара» та Програма розвитку ООН (Проект «Верховенство права та правосуддя на рівні громад у районах України, постраждалих від конфлікту») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту: «Зміцнення особистої та громадської безпеки на рівні громад шляхом встановлення елементів примусового зниження швидкості на автодорогах, світлодіодних вуличних ліхтарів з сонячною батареєю на дитячих садках та школах м. Вугледар; автобусних зупинок з елементами благоустрою та світлодіодним вуличним ліхтарем із сонячною батареєю на автодорогах с. Павлівка, с. Солодке; та огорожі території дитячого майданчика в с. Микільське».

Комплекс робіт буде проводитися по лотам, з можливістю акцептування різних підрядників:

Лот 1 Встановлення автобусних зупинок з елементами благоустрою та світлодіодним вуличним ліхтарем із сонячною батареєю на автодорогах с. Павлівка, с. Солодке – 2 шт.

Лот 2 Встановлення огорожі території дитячого майданчика в с. Микільське – 1 шт.

Лот 3 Закупівля пристроїв примусового зниження швидкості на автодорогах та дорожніх знаків – 8 комплектів.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

  1. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. 30-річча Перемоги, 16, м. Вугледар, Донецька обл., Україна. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00, 26.09.2017, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
  2. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: +38 050 1814278.

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)