Донецька облдержадміністрація оновлює План заходів з реалізації у 2015-2017 роках та розробляє План заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року (далі – Стратегія). Найважливіший етап цієї роботи – збір пропозицій представників області (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати Плани заходів з реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано представниками Робочої групи з розробки Планів заходів з реалізації Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року.

Запрошуємо усіх осіб, зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (-ї) проекту (-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати наступним критеріям:

1.Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2.Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3.Термін реалізації проектів – від 1 до 3 років.

4.Проектні ідеї повинні відповідати одному з п’яти ключових завдань регіонального розвитку:

1) скорочувати внутрішньо-регіональні дисбаланси розвитку завдяки підтримці менш розвинутих територій та територій з проблемами розвитку (через використання економічних стимулів та інструментів, інструментів розвитку сільських територій);

2) стимулювати розвиток міст (полюсів економічного зростання) та їх взаємодію з прилеглими територіями (реалізовуючи заходи з розбудови та зміцнення економічної інфраструктури міст);

3) підтримувати функціональну взаємодію мереж малих міст та примножувати їх роль у розвитку регіону (заходи із вирішення спільних проблем ЖКГ, зайнятості, інженерної інфраструктури);

4) забезпечувати регіональну доступність (право громадян мати можливість зайнятості, отримання публічних послуг, культурного розвитку і соціальних пільг незалежно від місця проживання), що передбачає заходи із розвитку фізичної інфраструктури, телекомунікації, запобігання міграції населення з регіону тощо;

5) забезпечувати міжрегіональну співпрацю Донецької області.

5.Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

6.Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

7.Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається.

8.Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Донецької області на період до 2020 року (ознайомтеся з переліком завдань у додатку до цього оголошення).

9.Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 30 липня2016 року.

Заповнені форми (додається) надсилайте на e-mail: wugledar1@gmail.com з поміткою «До плану заходів з реалізації Стратегії (для відділу економіки)».

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Планів заходів з реалізації Стратегії.