Логотипы объявления

Радник з правових питань у проект ПРООН

В рамках проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах» з підтримки 15 великим і малим містам Донецької та Луганської областей у вигляді малих грантів програми обміну для зміцнення організаційних структур місцевих рад таких міст (Програма обміну),що реалізується за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, Вугледарська міська рада та Українська асоціація районних та обласних рад (далі - УАРОР) оголошують конкурс на надання послуг радника з правових питань.

Технічне завдання для радника, а також умови оплати послуг радника визначені в додатку до цього оголошення.

Строк виконання завдання радником становить три місяці.

Для участі у конкурсі зацікавлені особи заповнюють реєстраційну форму, доступну за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1iT-DbK1Grd5qFT_cyju1kUtMjO4qe0uyuP3Wt2t471c/edit

Зацікавлені особи мають подати наступні документи:

1) резюме;

2) документи, що характеризують претендента та підтверджують його кваліфікацію (подання характеристик, рекомендацій, наукових публікацій та інших документів, що підтверджують кваліфікацію претендента , вітається)

3) документи, що підтверджують статус особи як платника податків (фізична особа, ФОП тощо).

4)стислий опис пропозиції про надання послуг (наприклад, у якій формі радник буде надавати консультування, які методики виконання поставлених радою завдань їм пропонуються і т.д.)

Окрема перевага надається особам, що мають статус внутрішньо переміщеної особи, що підтверджується відповідною довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Документи необхідно надсилати на адресу uaror.project@gmail.comдо 7 серпня 2016 року.

З додатковими запитаннями та уточненнями можна звернутися до керівника проекту Козіної Віри на адресу uaror.project@gmail.com.