Installing Joomla

Управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації, повідомляє про оголошення конкурсу польсько-українських проектів від Фонду розвитку системи освіти Польщі .

У межах Українсько-Польської Ради обміну молоддю реалізовуються проекти, спрямовані на обмін молоддю, проведення семінарів, зустрічей (у тому числі навчальних), а також інформаційні проекти.

Це перший конкурс проектів, що відбувається у межах створеної у вересні 2015 року Українсько-Польської Ради обміну молоддю. До цілей таких проектів належить заохочення молоді та осіб, що працюють з молоддю до співпраці, яка, у свою чергу, забезпечуватиме подальше зближення, вивчення спільного минулого, попередження стереотипів щодо спільної історії та сучасних польсько-українських відносин.

Заяви можуть бути подані організаціями, що працюють з молоддю, передусім – неурядові організації, освітні та публічні інституції (окрім комерційних установ). Окрім молоді, учасниками проектів можуть бути особи, які працюють з молоддю.

Додаткова інформація щодо засад та умов реалізації українсько-польських проектів молодіжної співпраці та умов подачі заявок на участь у конкурсі до Фонду розвитку системи освіти Польщі знаходяться за посиланням: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/25440

Заяви приймаються до 5 серпня 2016 року.

Реалізація проектів. Проекти, що отримуватимуть фінансування у межах конкурсу у поточному році мають бути реалізованими до 18 листопада 2016 року.

 

 

Вугледарська міська рада:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ради: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)