Відділ у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради повідомляє, що ООН ЮНІСЕФ в Україні реалізує Програу малих грантів для активної молоді. У Донецькій області презентація молодіжних клубів Україна та програми малих грантів відбулися у містах Слов’янськ та Святогірськ. Проект дозволить молоді у віці від 14 до 25 років втілювати свої ідеї у рамках проекту під лозунгом «МАЄШ ІДЕЮ? ЗРОБИ ЇЇ РЕАЛЬНІСТЮ» і отримати кошти для реалізації своїх пропозицій до 15 тис. грн.

Додаткова інформація на сайті http://www.unicef.org/ukraine/ukr.

Проект звертає особливу увагу, що в Україні наразі реалізується проект «Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України» за фінансової підтримки Уряду Німеччини, що надається через Банк розвитку KfW, у п’яти областях України (Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій). Одним із компонентів цієї ініціативи є підтримка, яку ЮНІСЕФ надає громадським центрам захисту та молодіжним клубам для зміцнення місцевих громад та активного залучення молоді до визначання їхнього майбутнього.