Відділ у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради повідомляє, що 5-11 вересня в м. Косів, Івано-Франківської області, відбудеться тренінговий курс з демократичного громадянства та участі молоді для представників національних, регіональних і місцевих органів влади, які працюють з молоддю та молодіжних громадських організацій України.

Організаторами тренінгового курсу є молодіжний департамент Ради Європи, Міністерство молоді та спорту у співпраці з Чернівецькою обласною молодіжною громадською організацією “Генезис”.

Учасниками тренінгового курсу стануть 30 представників органів влади та організацій громадянського суспільства. Програма тренінгу сконцентрована навколо тематики участі молоді, залучення молоді до процесу прийняття рішень на регіональному та місцевому рівні, ролі молодіжної роботи та неформальної освіти у реалізації молодіжної політики та покращенні якості спільних дій між органами влади, неурядовими організаціями та молоддю.

Особливий акцент тренінгу полягає у підготовці молодіжних лідерів, активістів, молодіжних працівників, представників органів влади та державних службовців, які працюють в молодіжній сфері та дотичних сферах до розробки та впровадження інклюзивної міжсекторної молодіжної політики в умовах децентралізації влади.

До участі у тренінгу запрошуються кандидати, які активно діють у молодіжній сфері в Україні та представляють:

- всеукраїнські молодіжні неурядові організації, асоціації і платформи;

- регіональні/місцеві молодіжні організації;

- державні органи влади, які працюють у сфері молодіжної політики;

- місцеві органи влади та муніципальні установи, які працюють з молоддю;

- виборчі органи місцевого самоврядування;

- координаційні ради та комісії, які опікуються питаннями молодих людей;

- освітні та дослідницькі установи.

Всі витрати на участь у тренінгу відібраним учасникам покриваються за рахунок Ради Європи.

Бажаючі взяти участь у тренінгу повинні заповнити он-лайн заявку, яка розміщена за посиланням: http://youthapplications.coe.int/Application-forms.

Учасники будуть відібрані організаторами тренінгу з урахуванням досвіду та мотивації кандидата. Відібрані кандидати будуть повідомлені про результати до 16 серпня 2016 року.

Детальна інформація про захід міститься на сайті Міністерства за посиланням: httр://dsmsu.gov.ua/іndex/uа/material/25547.