Відділ у справах сім’ї та молоді Вугледарської міської ради повідомляє, що відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю Міністерством молоді та спорту оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

Заявки можуть бути подані неприбутковими організаціями, діяльність яких спрямована на розвиток молоді, зокрема:

- навчальними закладами;

- комунальними установами;

- інститутами громадянського суспільства, які, у свою чергу, можуть стати партнерськими організаціями для польських закладів, установ та інститутів громадянського суспільства, що беруть участь у конкурсі.

Детальні умови участі у конкурсі та перелік документів ви знайдете за посиланням http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/25415.