Шановні підприємці міста!

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 18.03.2016 № 212 «Про Порядок часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами, що надаються за реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 21 березня 2016 року за №30/2098 (зі змінами, внесеними розпорядженням голови облдержадміністрації від 03.06.2016 № 445), облдержадміністрацією оголошено третій конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за яким буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами.

Кошти обласного бюджету спрямовуються на часткову компенсацію фактично сплачених у відповідному бюджетному році відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку регіону та умовами яких передбачається:

-​ надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

-​ машинобудування, виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

-​ виробництво та переробка сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції);

-​ вироблення швейних виробів та взуття (легка промисловість);

-​ виробництво будівельних матеріалів;

-​ виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

-​ впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

-​ освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

-​ виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних;

-​ модернізація, оновлення та придбання основних фондів.

Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 20 вересня 2016 року до департаменту економіки облдержадміністрації за адресою:м. Крамароськ, вул.. Ярослава Мудрого, 48а, каб. 213, 214. Конкурсний відбір буде проведено 27 вересня 2016 року.

Більш детальна інформація розміщена на офіційному сайті облдержадміністрації http://donoda.gov.ua/ (підрозділ «Малий та середній бізнес» розділу «Поточна діяльність»).