4-5 листопада 2016 року в місті Києві відбудеться Саміт українського жіночого лідерства. До участі у саміті запрошуються жінки - лідери - найкращі представниці виконавчої влади, бізнесу та громади (представниця регіональної влади, органів місцевого врядування, великого бізнесу, малого та середнього бізнесу, громадського сектору), які зможуть долучитися до створення гендерно-збалансованої моделі розвитку України в інтересах суспільного блага.

У роботі Саміту приймуть участь Перші Леді України, представники центральної та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого врядування, великого, середнього та малого бізнесу, громадянського суспільства України (всього 300 жінок).

Саміт організує ГО «Ангели Країни» без фінансової участі донорів із інших країн, оскільки відповідальність за ресурсне забезпечення розвитку країни повинні нести громадяни України і, перш за все, її лідери. Тому, організаційні витрати розподіляються у рівних частинах між усіма учасницями Саміту як рівними партнерами.

Вартість ранньої реєстрації участі (до 1-ого жовтня) - 3950 грн.

Вартість реєстрації участі із 2-ого по 31-е жовтня - 5900 грн.

Проект не фінансується іноземними та українськими донорами і не підтримує жодної політичної партії.

Пропозиції щодо участі у Саміті надати управлінню у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації до 19.09.2016 на електронну адресу: karpenko.valentina@ukr.net.