Installing Joomla

З метою забезпечення реалізації гарантованої Конституцією України можливості осіб, які перебувають під юрисдикцією України, отримувати безоплатну правову допомогу, на виконання Закону України «Про безоплатну правову допомогу» начальник юридичного відділу міської ради здійснює прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції міської ради, першого та третього понеділка кожного місяця з 9-00 до 12-00 години (каб. №15 міської ради).

Законом України визначається, що безоплатна первинна правова допомога - це вид державної гарантії, що полягає в інформуванні особи про її права і свободи, порядок їх реалізації, відновлення у випадку їх порушення та порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.

Якщо під час особистого прийому встановлено, що особа потребує надання безоплатної вторинної правової допомоги, посадова особа, яка проводить особистий прийом, зобов'язана роз'яснити їй порядок подання звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Згідно з Порядком розгляду звернень громадян, які звернулись до Вугледарської міської ради за безоплатною первинною правовою допомогою, затвердженим розпорядження міського голови від 22.09.2016 №195-д «Про виконання вимог Закону України «Про безоплатну правову допомогу», юридичний відділ міської ради надає такі види правової допомоги:

  • надання правової інформації,
  • надання консультацій і роз’яснень з правових питань,
  • складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру),
  • надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

Звернення, що не стосуються надання первинної правової допомоги, розглядаються в порядку, встановленому законодавством про звернення громадян.

Вкладення:

  • Розпорядження міського голови від 22.09.2016 № 195-д «Про виконання вимог Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
  • Порядок розгляду звернень громадян, які звернулись до Вугледарської міської ради за безоплатною первинною правовою допомогою з питань, що належать до компетенції міської ради.
  • Форма бланку Заяви про надання безоплатної первинної правової допомоги.

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)