brend1

Донецька обласна державна адміністрація повідомляє, що на території Донецької області Чеська неурядова організація «Людина в біді» (People in need) оголосила про початок прийому заявок на отримання грошових грантів у рамках проекту «Стимулювання створення нових робочих місць для ВПО» (далі- Проект).

Основною метою Проекту є стимулювання діючого малого та середнього бізнесу, який має потенціал до розширення та створення нових робочих місць для громадян України, що мають статус ВПО та постійно проживають на території Донецької області. Гранти надаються на умовах спільного фінансування - отримувач гранту зобов`язаний попередньо інвестувати власні кошти, у розмірі не менше 40% від запитуваної суми гранту, у розвиток власного бізнесу. Максимальна сума гранту визначається кількістю робочих місць, які планується створити та складає не більше 38000 гривень на кожне робоче місце. Загальна максимальна сума гранту становить 152000 гривень, тобто передбачає створення відразу 4 робочих місць. Заявки на участь у Проекті приймаються до 10.02.2017 року.

Бажаючі прийняти участь у Проекті мають можливість зареєструватися за телефоном 6-40-95 або прийти за адресою: м. Вугледар, вул.. 30-річчя Перемоги, 16, каб. 9.

Більш детальна інформація щодо умов участі у Проекті, форма заявки на отримання грантів для створення робочих місць за наступним посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeed-_KyTNJnepqqKdQ2Wis-VJmpIWmIYriwFbzETsNKxoIkQ/viewform?c=0&w=1:.