brend1

Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраджалого від конфлікту населення України

Розпочинається впровадження проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні».

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), розпочинає набір учасників у новому проекті підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та представників місцевих громад.

До участі у проекті запрошуються ВПО з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Донецькій області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Проектом передбачено:

-         дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес (перевага надається особам без постійного місця працевлаштування);

-         дводенні тренінги із мікропідприємництва для фізичних осіб-підприємців та власників товариств із обмеженою відповідальністю, які мають активний бізнес та зареєстровані до 31 грудня 2016 року.

Групи формуються з 25 учасників (з них щонайменше 50% - ВПО).

Після успішного проходження тренінгу кожному учаснику буде надано експертну допомогу із підготовки бізнес-плану.

У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ, учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи:

-         до € 650 за напрямом самозайнятість;

-         до € 2500 за напрямом мікропідприємництво.

Гранти полягають у закупівлі обладнання, інструментів, меблів тощо. У рамках проекту не фінансується оренда приміщень чи обладнання;купівля вживаного обладнання чи транспортних засобів; послуги (юридичні, зі створення реклами, інтернет-сайтів тощо); купівля тварин чи саджанців.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі.

Для подання заявки на участь у проекті необхідно звернутися до громадської організації – партнера МОМ в області (відповідно до розподілу міст, районів):

Громадська організація «Центр зайнятості вільних людей». Контакти: 095-919-44-16, 099-539-00-23., kram.czvl@gmail.com ;

Агенція регіонального розвитку Східного Донбасу. Контакти: 095-399-33-55, 095-360-16-81, arr-eastdonbass@i.ua.

Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні: http://bit.ly/2l0aUGq.