У зв’язку з набранням чинності Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення виборчого законодавства”, яким внесено зміни, зокрема, до Закону України “Про Державний реєстр виборців”, Центральна виборча комісія внесла зміни до деяких своїх постанов, а саме:

від 18 травня 2020 року № 88 “Про Порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України “Про Державний реєстр виборців”;

від 2 червня 2020 року № 96 “Про форми заяв та повідомлення про включення виборця до Державного реєстру виборців, заяв про внесення змін до персональних даних виборця у Державному реєстрі виборців”;

від 11 червня 2020 року № 103 “Про Порядок визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання”.

У вказаних актах Комісії, зокрема, виключено вимогу щодо документального підтвердження фактичного місця проживання виборця. У відповідній заяві необхідно лише вказати адресу житла, за якою виборець фактично проживає та яку просить визначити його новою виборчою адресою.

Нещодавно розміщене