29 травня 2019 року Центральною виборчою комісією прийнято постанову № 910, якою внесено зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 "Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси".

Згідно цих змін, відтепер вимогу стосовно додавання до заяви про тимчасову зміну місця голосування документів (копій документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування, скасовано.

Мотивація тимчасової зміни місця голосування зазначається лише у заяві виборця, примірний зразок якої додається. Зазначена мотивація може бути викладена, зокрема, у такій формі: "за сімейними обставинами", "у зв’язку з відрядженням", "у зв’язку з виробничою необхідністю", "за місцем роботи", "за місцем навчання", "за місцем фактичного проживання", "у зв’язку із відпусткою", "у зв’язку із санаторно-курортним лікуванням", тощо.

Також наголошуємо, що при визначенні виборчої дільниці слід враховувати її розташування у межах одномандатного вибочого округу, так як згідно вимог вищезазначеної постанови ЦВК у разі, якщо виборцю змінено місце голосування поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру (зареєстроване місце проживання), то такий виборець отримає лише бюлетень для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Відділ ведення Державного

реєстру виборців Вугледарської