Installing Joomla

Вугледарська міська рада

ПРОТОКОЛ

20 травня 2021 року № 2

Денний центр соціально –

психологічної допомоги

постраждалим від насильства

Засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми

Голова координаційної ради - БОЧКОВ Андрій

Секретар координаційної ради – БОЙКО Світлана

Присутні:

заступник голови координаційної ради – ДІДЕНКО Марина, начальник відділу у справах сім’ї та молоді

члени координаційної ради:

БОЙКО Олена

член громадської організації «Інтеграція в майбутнє»

БОРЗИЛО Олена

головний спеціаліст відділу «Вугледарське бюро правової допомоги» Маріупольского місцевого центру надання безоплатної вторинної правої допомоги

ЄЛФІМОВА Ірина

методист методичного кабінету Вугледарського міського відділу освіти

ЄРЬОМЕНКО Людмила

начальник служби у справах дітей

КРАСНОПОЛЬСКА Раїса

директор Вугледарського міського центру зайнятості

ПАРХОМЕНКО Оксана

директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді

СОСЮРА Наталія

головний лікар комунального некомерційного підприємства «Центр первинної – санітарної допомоги Вугледарської міської ради»

СОЛОХА Тетяна

начальник Вугледарського міського управління соціального захисту населення

ЯНУШЕВСЬКІЙ Олексій

старший інспектор – черговий Вугледарського відділення Волноваського відділу ГУ НП України в Донецькій області, старший лейтенант поліції

Відсутні:

 

НІКОЛАЄНКО Світлана

старший дільничий офіцер поліції сектору превенції Вугледарського відділеня Волноваського відділу ГУ НП України в Донецькій області, майор поліції

Запрошені:

директор КЗ «Вугледарський міський молодіжний центр «МІКС» - ГОЛЬЦЕВ Борис

фахівець Мар’їнського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області - НІКОЛАЄВА Вікторія

старший дільничий офіцер поліції відділення поліції №2 Волноваського відділу РВП ГУНП України в Донецькій області, капітан поліції - ЧЕКАЛ Тетяна

директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) - ШЕВЧЕНКО Світлана.

Порядок денний:

  1. Про загальний перелік суб’єктів з реагування та надання допомоги постраждалим особам від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

Доповідь: начальник відділу у справах сім’ї та молоді ДІДЕНКО Марина

  1. Про обговорення та розробку алгоритму взаємодії суб’єктів надання допомоги постраждалим у Вугледарскій міській територіальній громаді.

Доповідь: начальник відділу у справах сім’ї та молоді ДІДЕНКО Марина

  1. Про ознайомлення з планом невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 р. № 361-р

Доповідь: начальник відділу у справах сім’ї та молоді ДІДЕНКО Марина

СЛУХАЛИ:

БОЧКОВА Андрія - відкрив засідання координаційної ради. Ознайомив з порядком денним.

  1. СЛУХАЛИ

ДІДЕНКО Марину – інформація про загальний перелік суб’єктів з реагування та надання допомоги постраждалим особам від домашнього насильства та насильства за ознакою статі (додається).

ВИСТУПИЛИ:

БОЧКОВ Андрій – запропонував інформацію взяти до відома. Також вніс пропозицію, оскільки суб’єкти взаємодії включені до складу координаційної ради, щодо доцільності звернутися до міського суду та Мар’їнського прокуратури з пропозицією що надання кандидатур до координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми.

ГОЛОСУВАЛИ: за – одноголосно

ВИРІШИЛИ:

Інформацію про загальний перелік суб’єктів з реагування та надання допомоги постраждалим особам від домашнього насильства та насильства за ознакою статі взяти до відома.

Звернутися до міського суду та Мар’їнського прокуратури з пропозицією що надання кандидатур до координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Виконавець: відділ у справах сім’ї та молоді

Термін: до 01 червня 2021 року

2.СЛУХАЛИ:

ДІДЕНКО Марину – довела до відома присутніх Порядок взаємодії суб’єктів надання допомоги постраждалим, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року №658 (додається).

ВИСТУПИЛИ:

БОЙКО Олена – внесла пропозицію, виходячи з відповідного Порядку, розробити та затвердити координаційною радою загальний алгоритм взаємодії суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Вугледарській міській територіальній громаді. Також внесла пропозицію щодо підготовки графічного зображення загального алгоритму для подальшого його використання та розповсюдження під час інформаційних кампаній, заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.

ГОЛОСУВАЛИ: за – одноголосно

ВИРІШИЛИ:

2.1. Затвердити загальний алгоритм взаємодії суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Вугледарській міській територіальній громаді (додається).

2.2. Підготувати графічне зображення загального алгоритму у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі у Вугледарській міській територіальній громаді.

Виконавець: відділ у справах сім’ї та молоді

Термін: до 01 червня 2021 року

  1. СЛУХАЛИ:

ДІДЕНКО Марину – ознайомила з планом невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 р. № 361-р.

ВИСТУПИЛИ:

                БОЧКОВ Андрій – запропонував інформацію взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ: одноголосно

ВИРІШИЛИ:

3.1. Інформацію про план невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 р. № 361-р взяти до відома.

Голова координаційної ради,

заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів     Андрій БОЧКОВ

Секретар координаційної ради,

головний спеціаліст відділу

у справах сім’ї та молоді               Світлана БОЙКО

 

Вугледарська міська ВЦА:

85670 м. Вугледар Донецької області

вул. 30-річчя Перемоги, будинок 16

телефон приймальні +38 06273 64274

vug.v@dn.gov.ua vmr@vugledar-rada.gov.ua

 

  

euroflayer

google play app store

 

 

 

Гаряча лінія Вугледарської

міської ВЦА: 0800505456

Графік роботи: щоденно у робочі дні

з 08.00 до 12.00 та з 13.00 до 17.00

(п’ятниця та передсвяткові дні до 15.45)